Serdecznie zapraszamy na koncert Magia Marzeń IV, który odbędzie się 30 lipca 2015 roku w klubie Alchemia o godz. 19. Zagrają: Karol Dziedzic, Aro Kłusowski i zespół PIERSI.
Koncert Magia Marzeń IV jest kontynuacją imprezy, która odbyła się już trzykrotnie w Warszawie, a dwukrotnie w Krakowie. Historia tego wspaniałego wydarzenia zahacza o niezwykłą historię wolontariuszy z warszawskiego oddziału Fundacji, którzy w 2010 roku po raz pierwszy zorganizowali „Magię Marzeń”. Była ona realizacją pragnienia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość i marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek – Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór „Wspomnienia”. Niestety Mateusz przegrał z chorobą, a kilka miesięcy później odeszła również Natalka. Pomimo tego, wolontariusze Fundacji postanowili zrealizować marzenie Mateusza, nagrywając jego piosenkę i organizując koncert. W Warszawie koncert ten odbył się już trzy razy – a w kwietniu 2012 roku magia ta została przeniesiona do Krakowa.

Właśnie utworem „Wspomnienia” 30 lipca o godzinie 19:00 rozpocznie się krakowska Magia Marzeń IV. Następnie publiczności zostanie przedstawiona misja i działalność Fundacji, na scenie spełni się również kolejne marzenie, podsumowana zostanie działalność oddziału krakowskiego w 2014 roku jak i uroczyście zostanie uczczone 12-lecie istnienia. Na scenie zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości. Ta część wieczoru zakończona zostanie licytacją dwóch cennych przedmiotów. Po takim wstępie, przed widownią wystąpią gwiazdy wieczoru – znani z programu telewizyjnego The Voice of Poland: Karol Dziedzic, Aro Kłusowski, a także zespół PIERSI.

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł w przedsprzedaży, bilety będą dostępne już od 1 lipca w biurze Fundacji Mam Marzenie na ul. Św. Krzyża 7 w Krakowie. Można je nabyć od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 14.

Istnieje także możliwość elektronicznej rezerwacji cegiełki, szczegóły: marcin.czerwinski@mammarzenie.org. Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przybycie na 18:30. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń naszych podopiecznych.

Koncert Magia Marzeń – to niezwykłe wydarzenie podczas którego można wspaniale spędzić wieczór, posłuchać świetnej muzyki, a przy okazji spełnić czyjeś marzenie! Dotychczasowe koncerty odbyły się na rzecz Kubusia, który chciał mieć własny plac zabaw, Wojtka i Wiktorii, który pragnęli pojechać do Rzymu. Wspólnie możemy sprawić, że niedługo powstanie fantastyczna relacja – ze spełnienia marzenia kolejnego z naszych podopiecznych. Pokażmy im, że to właśnie w marzeniach tkwi cała siła życia!

Wydarzenie na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/1418208568507138/

Zapraszamy- Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie.

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to już początek nowej rzeczywistości”.
/abp Helder Camara/

magiamarzen4