Już po raz piąty wolontariusze Fundacji Mam Marzenie serdecznie zapraszają na koncert charytatywny „Magia Marzeń V – edycja krakowska jubileuszowa”, który odbędzie się 22 września 2016 roku o godzinie 19.00 w klubie Alchemia przy ul. Estery 5 w Krakowie. Na scenie wystąpi m.in. Grzegorz Hyży.

Utworem „Wspomnienia”, stworzonym przez podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, 22 września o godzinie 19.00 rozpocznie się krakowska Magia Marzeń V. Utwór ten specjalnie na tą okazję przygotuje Chór Rozrywkowy Jaszczury. Wśród atrakcji przygotowanych dla uczestników imprezy czeka m.in. licytacja cennych przedmiotów, występ iluzjonisty Pawła Wołodko, recital piosenek Marka Grechuty w wykonaniu Kasi Sochackiej, Nicka Sincklera oraz Gracjana Kalandyk. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Grzegorza Hyżego.

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł. Bilety są już dostępne w siedzibie Fundacji Mam Marzenie przy ul. Św. Krzyża 7 w Krakowie. Można je nabyć od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 14. Istnieje także możliwość elektronicznej rezerwacji pod adresem: marcin.czerwinski@mammarzenie.org.

Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przybycie na 18:30. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Idea koncertu Magia Marzeń powstała z chęci spełnienia pragnienia jednego z podopiecznych fundacji – Mateusza. Chłopiec chciał związać z muzyką swoją przyszłość. Marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miało być nagranie własnej piosenki do słów wiersza jednej z podopiecznych fundacji, Natalii. Dziewczynka napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane jej marzenia. Następnie do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór „Wspomnienia”. Niestety, Mateusz i Natalia odeszli zbyt wcześnie. W Warszawie koncert ten odbył się trzy razy – a w kwietniu 2012 roku Magia Marzeń została przeniesiona do Krakowa.

Koncert Magia Marzeń – to niezwykłe wydarzenie, podczas którego można wspaniale spędzić wieczór, posłuchać świetnej muzyki, a przy okazji spełnić czyjeś marzenie! Dotychczasowe koncerty odbyły się na rzecz Kubusia, który chciał mieć własny plac zabaw, Wojtka i Wiktorii oraz Zuzi, która marzyła o wystroju pokoju.

Kontakt dla mediów:

Daria Grzesiek

Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie

Partner of Promotion Sp. z o.o.

ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30
fax: 22 858 74 58 wew. 35

e-mail: media@mammarzenie.org

Marcin Czerwiński

Wolontariusz Fundacji Mam Marzenie o. Kraków

Fundacja Mam Marzenie

ul. Św. Krzyża 7

31-028 Kraków

kom.:  883-664-444

e-mail: marcin.czerwinski@mammarzenie.org

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 6 700 marzeń chorych dzieci.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego aby ten koncert mógł powstać:
 
 
Dziękujemy sponsorom imprezy:
– Coca – Cola HBC Polska – www.coca-colahellenic.pl
– AIR Products – www.airproducts.com.pl/
– MetLife – www.metlife.pl/
 
 
Dziękujemy restauracjom za gościnne wyżywienie naszych gwiazd:
– Gehanowska pod Słońcem, Rynek Główny 43
– Restauracja Plac Nowy 1, ul. Plac Nowy 1
– Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul. Św. Wawrzyńca 12
– Bunkier Cafe, pl. Szczepański 3a
– Restauracja Sukiennice, Rynek Główny 3
 
 
Dziękujemy hotelom za gościnne noclegi:
– Hotel Ester , ul. Szeroka 20 – www.hotel-ester.krakow.pl/
– Novotel Centrum, ul. Kościuszki 5 – www.novotel.com
– Metropolitan Boutique Hotel, ul. Berka Joselewicza 19 – www.hotelmetropolitan.pl
– Laris Hotels Group, ul. Warszawska 1/8 – www.larishotels.com
– Hotel Mikołaj, ul. Mikołajska 6 – www.hotelmikolaj.pl
– Hotel Wawel, ul. Poselska 22 – www.hotelwawel.pl
– U Pana Cogito, Michała Bałuckiego 6 – www.pcogito.pl
 
 
Dziękujemy za pomoc:
– Klubowi Alchemia za udostępnienie sali,
– Firmie Nova Kosmetyki – za przedmioty do licytacji i adopcje marzeń,
– Chórowi Rozrywkowemu Jaszczury – za aranżację piosenki fundacyjnej „Wspomnienie”,
– fotografowi Adrianie Mazur – za fotorelację z wydarzenia,
– firmie GrupaPNS – za oprawę graficzną koncertu.
 
 
Dziękujemy za patronat medialny:
– Radio Kraków,
– TVP Kraków,
– Kulturatka
– Kraków zaprasza,
– Fundacja Promocji Kultury.
 
 
Z całego serca dziękujemy wszystkim artystom za charytatywne występy w tym dniu.
dol