Już po raz szósty – Ambasador Fundacji Mam Marzenie Małgorzata Kożuchowska oraz wolontariusze serdecznie zapraszają wszystkich na koncert charytatywny „Magia Marzeń VI – edycja krakowska”, który odbędzie się 28 września 2017 roku o godzinie 19 w klubie Alchemia przy ul. Estery 5 w Krakowie.

Koncert jest kontynuacją imprezy, która odbyła się już pięciokrotnie w Krakowie – a który swoją historią zahacza o niezwykłą historię wolontariuszy z warszawskiego oddziału Fundacji, którzy w 2010 roku po raz pierwszy zorganizowali „Magię Marzeń” . Była ona realizacją pragnienia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość i marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek – Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór „Wspomnienia”. Niestety Mateusz przegrał z chorobą, a kilka miesięcy później odeszła również Natalka. Pomimo tego wolontariusze Fundacji postanowili zrealizować marzenie Mateusza, nagrywając jego piosenkę i organizując koncert. W Warszawie koncert ten odbył się trzy razy – a w kwietniu 2012 roku magia ta została przeniesiona do Krakowa.

Właśnie utworem – „Wspomnienia” 28 września  o godzinie 19 rozpocznie się krakowska Magia Marzeń V. Utwór ten specjalnie na tą okazję przygotuje nasza Marzycielka Ania. Następnie publiczności zostanie przedstawiona misja Fundacji Mam Marzenie oraz podsumowanie działalności oddziału krakowskiego w minionym roku. Na scenie zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości, będą z nami zaproszeni sponsorzy jak i nasi Marzyciele. Ta część wieczoru zakończona zostanie licytacją dwóch cennych przedmiotów.

Po takim wstępie zapraszamy Państwa na drugą cześć wieczoru. Na początku przeniesiemy Państwa w świat magii recitalem piosenek Anny Jantar. Specjalnie na tą okazję jej największe przeboje zaśpiewają: Azzja Az, Sandra Mika oraz Karol Dziedzic. Po recitalu wystąpi na scenie kabaret BudaPesz. Na koniec zapraszamy Państwa na koncert Renaty Przemyk.

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 30 zł. Istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji pod adresem: marcin.czerwinski@mammarzenie.org.

Cegiełki w dniu koncertu dostępne również przy wejściu. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o przybycie na 18:30. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

 Szczegóły na facebook’u wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1358925090886650/

Koncert Magia Marzeń – to niezwykłe wydarzenie, podczas którego można wspaniale spędzić wieczór, posłuchać świetnej muzyki, a przy okazji spełnić czyjeś marzenie!

Wspólnie możemy sprawić, że niedługo powstanie fantastyczna relacja – ze spełnienia marzenia kolejnego z naszych podopiecznych. Pokażmy im, że to właśnie w marzeniach tkwi cała siła życia!

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 7 300 marzeń chorych dzieci.