Marzenie Damiana poznaliśmy podczas dwóch wcześniejszych spotkań, które miały miejsce u niego w domu. Spośród wielu pasji jakie Damian ma tym największym pragnieniem okazało się spotkanie z Magikiem, a dokładnie z Panem Maciejem Polem.

Tym właśnie dniem, spełnienia marzenia i spotkania się z Panem Maciejem był 4 luty 2014r. Na zaproszenie niezwykłego polskiego iluzjonisty przyjechaliśmy z Damianem do Teatru Magii, który prowadzi Pan Maciej Pol. Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej, rodzinnej atmosferze. Obfitowało w magiczne sytuacje, sztuczki i zabawy.

Specjalnie dla Damiana Pan Maciej przedpremierowo wystąpił z nowym show, pokazał chłopcu magazyn eksponatów, udzielił kilku wskazówek oraz zapoznał z tajnikami wiedzy magicznej. Damian przez chwilę wcielił się w rolę magika i pod czujnym okiem Pana Macieja próbował swoich sił w tej dziedzinie. Damian pożegnał Pana Macieje oczarowany magią, z uśmiechem na twarzy i pełen planów w doskonaleniu swoich umiejętności. Zobacz materiał z Teleekspresu.