2 kwietnia 2017r., w piotrkowskiej Hali Relax odbył się I Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Turniej Marzeń”.
Emocje opadły, puszki już zliczone – zatem czas na relację z tego wydarzenia.
Po raz pierwszy głównymi bohaterami naszej charytatywnej akcji byli mali zawodnicy, którzy poświęcili swój czas, oddając ducha walki na boisku w jednym wspólnym celu – spełnieniu marzenia podopiecznego Fundacji Mam Marzenie – Michała.
W turnieju wzięły udział drużyny: Włókniarz Moszczenica, Lechia Tomaszów Maz., APN Piotrków Trybunalski, LKS Unia Sulmierzyce, UKS Concordia Piotrków oraz Akademia Piłkarska Champions.
Nad oprawą artystyczną wydarzenia czuwała firma MMM Technika Sceniczna, która dodała kunsztu całemu wydarzeniu.
Oprawę sędziowską podczas meczy zapewnił Pan Stanisław Sipa – Prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, dzięki któremu mecze sędziował licencjonowany Sędzia.
Podczas turnieju można było skosztować znakomitości przygotowanych przez Restaurację Zagajnikowy Dworek, a także przez Panią Agnieszkę Koszelak.
Cały dochód z puszek przeznaczony był oczywiście na ogólny cel – Marzenie Michała.

W trakcie całego Turnieju odbywały się licytację, dziś już wiemy, że łączna kwota z licytacji wyniosła 3270 zł !!! Piłka z podpisami Reprezentacji Polski osiągnęła końcową kwotę 2300 zł !!!

Wylicytowane zostały także: Książka z autografem Ani Lewandowskiej, autograf Jakuba Błaszczykowskiego (otrzymany od Piłkarskiej Akademii FunBall z Kluczborka), voucher na zabieg hybrydowy w Klinice Nail Spa, Spływ kajakowy dla 6 osób ufundowany przez Pałac w Pstrokonie, Voucher do Portalu Zagadek, Piłkarska sesja fotograficzna ufundowana przez Pana Mariusza Woźniaka oraz indywidualne treningi z Trenerami klubów biorących udział w turnieju.
Po rozgrywkach piłkarskich Rodzice mogli się wykazać w konkursach sportowych, gdzie można było zdobyć ciekawe nagrody, między innymi: Voucher do Pizzerii Tina, bilety do kina Helios, Vocher do Restauracji Zagajnikowy Dworek, czy Voucher do Mydlarni Luna.
Najważniejszym punktem Turnieju jeśli chodzi o nagrody była książka z autografem Roberta Lewandowskiego, która trafiła w ręce Szymona z UKS Concordii Piotrków.

Poza wszystkim tym, co oczywiste, poza meczami, golami i emocjami z trybun, poza ogromną kwotą końcową zebraną podczas turnieju – 5 525,34 zł !!! – działo się o wiele więcej.

Ci młodzi zawodnicy uwierzyli, że dzięki ich zaangażowaniu, dzięki ich pasji, można zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. Dla Nich wszystkim była to wyjątkowa lekcja na całe życie. A o to Nam chyba chodzi  – o dawanie dobrego przykładu. Dlatego dziękujemy wszystkim trenerom za to, że poczuli wizję i ideę TURNIEJU MARZEŃ i przekazali ją dalej dzieciom.
W sumie w turnieju wzięło udział ponad 100 zawodników, którzy tym razem nie mieli na celu zdobycia pucharów czy nagród, a jedynie zabawę o uśmiech Michała.

Turniej nie odbyłby się jednak, gdyby nie ogromne serca naszych sponsorów, którzy uwierzyli w ideę całego wydarzenia i dołożyli swoją cegiełkę, dzięki czemu turniej miał taką wspaniałą oprawę. Dlatego też z tego miejsca pragniemy im wszystkim podziękować:
– MMM Technika Sceniczna Marcin Sobieraj
– OZPN w Piotrkowie Trybunalskim
– Pan Michał Małecki – Człowiek Roku 2016 Powiatu Piotrkowskiego
– UTE Sp. z o.o.
– Przedsiębiorstwo Artom
– Eligrafia
– Firma Tagnet Mariusz Woźniak
– APN Piotrków Trybunalski
– Megastroje.pl
– Portal Zagadek
– Pałac Pstrokonie
– Stylista Lila Łaska
– Klinika Nail Spa Dominika Matyjaszczyk
– Firma EMIK
– Kino Helios
– Pizzeria Tina
– Restauracja Zagajnikowy Dworek
– Firma Małecka
– Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów  „Jesteśmy Razem”
– Studio Waves Monika Wysmyk
– Mydlarnia Luna
– As Iluzji
– Pani Kinga Skawińska -Galuś
– Pani Agnieszka Koszelak
– Pani Agnieszka Bak
– Pani Anita Kozielewska
– Weronika Kozielewska
– Oliwia Wąsowicz
– Pan Tomasz Kądziela
– Marcin Mazur

Wszystkim wyżej wymienionym dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc przy organizacji TURNIEJU MARZEŃ. Dzięki Wam Marzenie Michała się spełni!!!

Mamy głęboką nadzieję – do zobaczenia za ROK!