Podchody w Fundacji Mam Marzenie!

Wolontariusze w Fundacji Mam Marzenie specjalizują się w niespodziankach, w organizacji rzeczy niemożliwych i w spełnianiu czyiś marzeń. Zawsze przy tym kierujemy się hasłem: „Najważniejszy jest uśmiech dziecka”. 12 kwietnia 2016r. liczyły się również dla Nas uśmiechy trzech kandydatów na wolontariuszy, dla których przygotowaliśmy wieczór niespodzianek.

Przychodząc do fundacji kandydaci przechodzą 3 miesięczny okres próbny. To czas dla nich na zapoznanie się działalnością Fundacji, z naszą misją i innymi ciekawymi zasadami. Dla nas to czas na sprawdzenie ich w różnych typowych czy nietypowych sytuacjach i poznanie ich lepiej. 12 kwietnia nadszedł dzień testu i oficjalny moment, kiedy trójka naszych kandydatów zostaną pełnoprawnymi wolontariuszami.

Każdy z Nas wie, że tworzymy dość szaloną i pomysłową ekipę, stąd i test był nietypowy. Marta, Jacek i Łukasz przybyli we wtorek na nasze cotygodniowe spotkanie. Byli uprzedzeni o teście i szkoleniu, ale chyba nie spodziewali się takiego obrotu wydarzeń. Pozostali wolontariusze przygotowali dla Nich podchody z wiedzy o Fundacji! Ich zadaniem było udzielenie prawidłowych odpowiedzi i podążanie za wskazówkami do kolejnych punktów.

Mknęli jak burza! Pokonali podchody w zawrotnym tempie i odpowiedzieli prawidłowo na każde pytanie. Ostatnia wskazówka doprowadziła ich do Manufaktury do lokalu Pankjek, gdzie cała grupa wolontariuszy czekała na nich. Wchodząc do lokalu zostali przywitani brawami. Potem dyplomy, balony i wspólne zdjęcie. Tak się również złożyło, że był to Międzynarodowy Dzień Czekolady, zatem nie dość, że powiększyliśmy grono Ekipy Marzeń o trójkę pozytywnych i kreatywnych ludzi to godnie i słodko uczciliśmy ten czekoladowy dzień pysznymi naleśnikami!

Marto, Łukaszu i Jacku, witamy w Ekipie Marzeń!

Chcielibyśmy również pozdrowić nieznajomych Panów, którzy przyłączyli się do wspólnego zdjęcia!

5

3

1

6

4

2