Każdy z nas ma marzenia. Czasem ich realizacja jest prosta, czasem bardziej skomplikowana. Są marzenia, które mogą czekać na realizację, są i takie, które należy spełniać szybko. Sytuacja jest wyjątkowa, kiedy w grę wchodzi spełnienie marzenia chorego dziecka, a w szczególności kiedy:

  • brakuje nam pełnej sumy, aby uszczęśliwić chore dziecko, które właśnie przebywa w szpitalu i czeka na wymarzony laptop, telefon czy górę klocków,
  • do meczu ukochanej drużyny, koncertu, wyjazdu na upragnione wakacje jest tak mało czasu, że nie zdążymy szybko uzbierać potrzebnej kwoty (mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku i takie marzenia będziemy mogli znowu spełniać!),
  • trudno znaleźć sponsora, np. na wydanie własnej książki,
  • lekarze mówią, że z uwagi na stan dziecka musimy się śpieszyć… wówczas każdy dzień jest ważny! Często spełniamy marzenia ekspresowe, których nie można odkładać na później. 

Sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka akcja jest wiele, te wymienione są tylko przykładowe, ale mierzymy się z nimi najczęściej. 

Jak Twój PIT może spełnić marzenia chorych dzieci?

Wystarczy, że składając deklarację PIT podasz nasz
KRS 0000 17 71 37.
Możesz skorzystać z dostępnej poniżej aplikacji / programu e-pit. Program e-pity®

Program e-pity Copyright 2021-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.

Pamiętaj, Twój 1% podatku pomoże nam zdążyć spełniać wyjątkowe marzenia w wyjątkowych sytuacjach i wywoła wielkie emocje!

Sprawdź jakie marzenia Fundacja Mam Marzenie spełniła w 2021 roku ze środków z 1% podatku.  

Zobacz jakie marzenia czekają na realizację w tym roku.  


Z pozdrowieniami,
Wolontariusze Oddziału Lublin