„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” Heraklit z Efezu

W tym roku, na stanowisko Koordynatora Oddziału Lublin wybraliśmy jednogłośnie Katarzynę Witkowską. Kasia jest Wolontariuszką od 2013 roku, dlatego Jej doświadczenie i wiedza, które zdobyła przez lata swojej działalności z pewnością okażą się cenne podczas najbliższej kadencji. Ponadto od 1 lutego 2020 r. do 31 stycznia 2022 r. pełniła funkcję Zastępcy Koordynatora. Kasia dała nam się poznać jako osoba odpowiedzialna i wytrwała oraz bardzo zaangażowana w spotkania z naszymi Podopiecznymi. Każde spełnione przez Kasię marzenie jest bardzo dobrze przygotowane i przynosi wiele radości naszym Marzycielom.

Zmiany towarzyszą nam niemal codziennie, także w fundacyjnych strukturach. Zgodnie z Regulaminem naszej Fundacji, co dwa lata w każdym z 16 oddziałów Fundacji Mam Marzenie wybieramy osobę, która będzie pełnić funkcję Koordynatora. Jest to niezwykle odpowiedzialne stanowisko, które łączy w sobie dbałość zarówno o Marzycieli jak i Wolontariuszy danego oddziału, a także współpracę z Zarządem, Sponsorami i instytucjami zaprzyjaźnionymi z Fundacją.

Kasiu, powodzenia! :)

Jednocześnie, jako dotychczasowy Koordynator Oddziału Lublin, ze swojej strony serdecznie dziękuję za dwa lata, podczas których mogłam pełnić tę funkcję. Była to niezwykła przygoda, która nauczyła mnie wiele cierpliwości i pokory, a także wielokrotnie dała potwierdzenie tego, że niemożliwe nie istnieje. Bardzo cieszę się, że nasz Oddział przez ostatnie dwa lata zmienił się i wierzę, że nadal będzie się rozwijał, spełniając piękne dziecięce marzenia. Dziękuję!

Agata Wójcik
Koordynator w okresie 1 luty 2020 r. – 31 stycznia 2022 r.