28 grudnia 2023 roku, z lekkim opóźnieniem, ale wielkim entuzjazmem i sercami pełnymi radości ekipa Fundacji Mam Marzenie z Olsztyna wybrała się do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie z okazji obchodów Dnia Pluszowego Misia. Celem akcji było uprzyjemnienie pobytu najmłodszym pacjentom szpitala poprzez wręczenie im pluszowych przyjaciół i kolorowych zabawek.

Cała inicjatywa była możliwa dzięki hojności darczyńców, którzy przekazali na rzecz Fundacji misie i zabawki podczas licznych zbiórek charytatywnych prowadzonych na terenie miasta. Prezenty trafiły do dzieci znajdujących się na szpitalnych oddziałach, a także do młodych pacjentów, którzy tego dnia przebywali na izbach przyjęć. 

Wolontariusze roznosili prezenty wśród pacjentów na izbach przyjęć, dzieląc się nie tylko misiami, ale też chwilą radości i wspólnego śmiechu. Pielęgniarki natomiast z serdecznością przekazały pluszaki i zabawki dla maluchów na szpitalnych oddziałach. Atmosfera nabrała wyjątkowego charakteru, który na pewno pozostanie w pamięci dzieci i choć trochę umili im pobyt w szpitalu.

Fundacja Mam Marzenie wyraża ogromną wdzięczność wobec wolontariuszy, darczyńców i personelu medycznego za wspólną inicjatywę, niosącą radość tym, którzy jej najbardziej potrzebują.