„Kabaret jak Marzenie i marzenia do spełnienia!”

Aula Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie znów wypełniła się niemal po brzegi. Spragnieni dobrej rozrywki olsztynianie (i nie tylko) czekali ponad rok na kolejny występ znanego, cenionego i rewelacyjnego kabaretu Hrabi. W piątkowy wieczór z okazji 5. urodzin olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie odbył się kolejny „Kabaret jak Marzenie”.

 Impreza powoli wpisuje się na stałe w kulturalny „rozkład jazdy” stolicy Warmii i Mazur. To bardzo cieszy, bo co roku wolontariusze Fundacji Mam Marzenie mają wiele dziecięcych pragnień do spełnienia. A rozpoczęliśmy od pokazania wszystkim zebranym co dzięki ubiegłorocznej imprezie udało się zdziałać: jakie marzenia i kiedy udało się spełnić. To wszystko dzięki Wam!

 Po raz drugi zaproszenie do Olsztyna przyjął kabaret Hrabi. To m.in. dzięki nim w ubiegłym roku udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych, które pomogły w spełnieniu kilku marzeń podopiecznych FMM Olsztyn. Artyści nie odmówili nam i w tym roku. W programie „Co jest śmieszne?” pokazali widzom różne odcienie humoru i tematy, które nas rozśmieszają. Często nawet nie wiemy czemu i kiedy. Nie zabrakło bawiących do łez skeczów, oryginalnych wcieleń i zaskakujących punktów programu.

 Ponad dwie godziny dobrego humoru zakończyliśmy tradycyjnie licytacją ciekawych fantów. A wśród nich były m.in. koszulki Marcina Gortata z autografem, koszulka kapitana Reprezentacji Polski w Siatkówce Mężczyzn Marcina Możdżonka z autografem, zdjęcie z autografem i lajf lina kapitana Tomasza Cichockiego, który samotnie opłynął Ziemię, plastron Tomasza Sikory z autografem, sukienka od Doroty Gardias, pobyt w domku nad jeziorem Wulpińskim, profesjonalna sesja zdjęciowa od eMka Studio, metamorfoza 3 w 1, kurs języka angielskiego od British School.

1_1_logotyp_kolor_podstawowy

Radio_ESKAhotel_wilenski_przezroczysty