„Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.” Kolejna edycja organizowanego przez olsztyński oddział Fundacji Mam Marzenie Kabaretu jak Marzenie. Po raz kolejny stolicę Warmii i Mazur rozbawi ceniony i lubiany kabaret Hrabi. Artyści od kilku lat współpracują z wolontariuszami FMM Olsztyn i pomagają spełniać marzenia – zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy czekają na ich występ cały rok. Całkowity zysk z przedstawienia przekazany zostanie na spełnienie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat chorych na choroby bezpośrednio zagrażające ich życiu z terenu woj. warmińsko-mazurskiego.

Kabaret jak Marzenie 2014 – Kabaret Hrabi, 30.05.2014, godz. 19:30, Auditorium Maximum, al. Wojska Polskiego 13, Olsztyn.

Bilety: http://www.biletynakabrety.pl

Występ Kabaretu dla dzieci w wieku od 6-12 lat godz. 13:30 rezerwacja biletów magdalena.switalska@mammarzenie.org lub telefonicznie 516 033 830

foto Kamila Markiewicz-Lubańska - monidłofoto Kamila Markiewicz-Lubańska - w powietrzu