Czy chciałbyś zmienić świat? Czy w głębi serca wierzysz, że warto dzielić się dobrem lub może po prostu szukasz wartościowego zajęcia? Niezależnie od wieku masz otwarte serce i głowę pełną pomysłów? Ta wiadomość jest skierowana do Ciebie. 

Fundacja Mam Marzenie to miejsce, gdzie spełniamy marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezwykłych chwil, które pozwolą choć na moment zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Tutaj poznasz, że dając, również otrzymujesz, dowiesz się, jak podarować gwiazdkę z nieba i co to jest podróż za jeden uśmiech. Z nami złowisz złotą rybkę i poznasz ducha, który mieszka w lampie Alladyna. Bo marzyć to znaczy wierzyć, że się wydarzy. Jeśli chcesz spróbować wolontariatu, nie ma lepszego miejsca, pełnego optymizmu i wiary, że wystarczy tylko mocno chcieć.

Fundacja Mam Marzenie to organizacja dla osób ciekawych świata, lubiących kontakt z drugim człowiekiem, empatycznych, ale także lekko szalonych i obdarzonych wyobraźnią – nie bojących się podejmować nieznanych zadań i chętnie wyruszających na wyprawę marzeń. Osób odpowiedzialnych i sumiennych, które potrafią pracować w grupie i chcą budować zespół marzeń. 

Z Fundacją Mam Marzenie:

* sprawisz, że świat będzie piękniejszy,

* rozwiniesz swoje kompetencje,

* uwierzysz w swoje możliwości,

* poznasz nowych ludzi, którzy z czasem staną się Twoimi przyjaciółmi,

* wyrwiesz się z codziennej rutyny.

Wystarczy zrobić pierwszy krok: 

Dołącz do nas! Wypełnij ankietę zgłoszeniową: https://www.mammarzenie.org/wolontariat/

Skontaktuj się z:

Aleksandra Ludew
792 705 567
aleksandra.ludew@mammarzenie.org