Dnia 4 grudnia 2016 .r po raz kolejny mieliśmy przyjemność spędzić wyjątkowy magiczny czas wśród wyjątkowych osób- dzieci i ich rodziców na turnieju Mikołajkowym w Krapkowicach.
Turniej został zorganizowany przez prezesa klubu karate do Enso Pana Janusza Bajorek, który przygotował mnóstwo atrakcji, konkurencji i oczywiście nagród dla wszystkich uczestników. Podczas turnieju została zorganizowana kawiarenka gdzie można było delektować się przepysznymi ciastami upieczonymi przez rodziców oraz gorącymi napojami.
W czasie turnieju najmłodsi uczestnicy korzystali z możliwości pomalowania twarzy. Radość była ogromna :-)
Dziś pragniemy złożyć ogromne podziękowania na ręce Pana Janusza Bajorka za zaproszenie nas na tak magiczną imprezę, za przekazane w całości środki finansowe na spełnienie marzeń naszych podopiecznych.
Dziękujemy również po raz kolejny Panu Maxowi Biacca prezesowi Argenta Sp. z o.o. z Głogówka za udostępnie automatów z napojami, pomoc przy ich obsłudze oraz wsparcie dochowe i dobry humor. Oczywiście ogromne podziękowania dla Rodziców uczestników za przepyszne wypieki. Dziękujemy również koleżankom Ewelinie i Dalidzie naszym „malarkom” twarzy , które sprawiły, iż na buziach dzieciaczków pojawiał się nieustający uśmiech .
„Więc pozwólcie dzieciom marzyć, bo cóż złego jest w marzeniach? Wszystko może się przydarzyć. A gdy marzysz, świat się zmienia….”