W dniach 26-29 stycznia w murach Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbył się niezapomniany koncert walentynkowy. W tym roku motywem przewodnim był zespół ABBA i jego piosenki. Ogółem odbyło się aż siedem świetnych koncertów. Na scenie zobaczyliśmy uczniów szkoły, którzy grali w orkiestrze, śpiewali, tańczyli, odgrywali swoje role – jednym słowem zrobili wspaniałe przedstawienie, jak co roku zresztą.

W całe przedsięwzięcie z ramienia fundacji było zaangażowanych kilkunastu wolontariuszy, którzy zawsze byli obecni na każdym koncercie oraz zawsze po każdym ze spektakli rozdawali kredki, balony, origami, naklejki oraz ulotki dotyczące fundacji i możliwości wsparcia idei spełniania marzeń. Na każdym z siedmiu koncertów sala była pełna po brzegi. Uczestnicy przedstawienia mogli przez prawie dwie godziny podziwiać młodych artystów oraz posłuchać naprawdę dobrej muzyki w wykonaniu zdolnych osób.

Z naszych fundacyjnych balonów najbardziej cieszyły się dzieciaki, a nam sprawiało ogromną radość podarowanie tak małej rzeczy, która tak bardzo cieszy dzieci. Balony znikały jeden po drugim, a uśmiechy na twarzach dzieci pozostawały na długo.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy Szkole Muzycznej za zaproszenie na ten koncert, a główną beneficjentką jest marzycielka Ola, która pragnie otrzymać nowe meble do swojego wymarzonego pokoju. Dzięki pomocy osób, które zakupiły bilety-cegiełki na te siedem przedstawień, marzenie Oli wkrótce się spełni. Dziękujemy raz jeszcze!

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/7490-Aleksandra/

Dodatkowo pragniemy podziękować Zespołowi Szkół Odzieżowych w Poznaniu za 700 szt. Origami w kształcie serca. To dzięki młodzieży z ZSO będziemy mogli rozdawać ten super gadżet przez cały rok. Dziękujemy!