Już po raz trzeci na rzecz naszych podopiecznych śpiewali młodzi artyści: członkowie Towarzystwa Muzycznego „Schola Cantorum Posnaniensis”, studenci Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu, uczennice Studium Wokalnego Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Stargardzie oraz Instytutu Muzycznego VIA ARTIS, a także studentki rytmiki Koła Artystyczno-Naukowego Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Koncert odbył się 28 maja o godz. 17 w auli Szkoły Muzycznej im. H. Wieniawskiego przy ul. Solnej 12.  Mieliśmy okazję posłuchać najbardziej porywających słowiańskich melodii. Było barwnie żywiołowo i folkowo. Gościnnie wystąpili: Alicja Chrząszcz- skrzypce, Szymon Tritt- fortepian i Dawid Krupa- akordeon.

Całość pod kierownictwem artystycznym Pani Barbary Tritt.

Dzięki współpracy artystów z Fundacją Mam Marzenie zostały spełnione dwa piękne marzenia chorych dzieci, a poznaniacy mogli już kolejny raz uczestniczyć w ciekawych projektach artystycznych przygotowanych specjalnie na te okazje.  Tym razem zbieraliśmy fundusze na spełnienie marzenia Zuzi, czyli wyjazd do Rzymu.

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/7550-Zuzanna/