❤️ MIŁOść 💚 tak właśnie będzie od 23 do 26 lutego w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Poznaniu przy ul. Solnej 12!

Będziemy świętować miłość na koncercie walentynkowym. 

Każdy z nas może zobaczyć i posłuchać świetnie wykonanych aranżacji utworów, choreografii czy gry aktorskiej. Wszystko przygotowali uczniowie i nauczyciele szkoły, którzy pracują nad tym koncertem wiele miesięcy 💪

16-letnia historia całego przedsięwzięcia jest wyjątkowa. Idea koncertu zrodziła się wśród pary nauczycieli, którzy jednocześnie pracowali w szkole muzycznej oraz byli wolontariuszami Fundacji Mam Marzenie. Tymi niezwykłymi osobami są Basia i Janusz Cegieła 💚❤️ To dzięki ich inicjatywie powstał koncert walentynkowy. 

Od zawsze kwota z biletów jest przekazywana na spełnianie marzeń dzieci z FMM, jednak od kilku lat idea rozszerzyła się. Teraz koncert walentynkowy pomaga aż 4 organizacjom pożytku publicznego: Fundacji Mam Marzenie, Fundacji Avalon, Wspólnocie Burego Misia oraz Fundacji L’Arche Polska. 

W tym roku będziemy mogli zobaczyć artystów, muzyków, dyrygentów czy aktorów aż 8 razy. Tyle właśnie koncertów przewidzianych jest od 23 do 26 lutego w Szkole Muzycznej przy ulicy Solnej 12 w Poznaniu. Jest to ogromna praca wielu osób – nauczycieli oraz uczniów szkoły. Każda z czterech organizacji otrzyma tyle samo środków na realizację swoich celów statutowych. 

Fundacja Mam Marzenie dzięki temu wydarzeniu będzie mogła realizować marzenie 18-letniego Mateusza, który jest wielkim pasjonatem wyścigów samochodowych, szybkich pojazdów oraz Formuły 1. Z tym ostatnim związane jest jego największe marzenie, czyli wyjazd do miasta Monza (obok Mediolanu) i zobaczenie na żywo wyścigów Formuły 1. Będzie głośno, będzie szybko, będzie się działo! 

Oto nasz główny bohater.

Widzimy się na koncertach w Poznaniu i niech każdy zabierze ze sobą ❤️ MIŁOść 💚