Filmowa Gala Charytatywna już 12 grudnia!

Pomóżmy spełniać dziecięce marzenia podczas Filmowej Gali Charytatywnej Fundacji Mam Marzenie, która odbędzie się już niebawem, bo 12 grudnia o godz. 18.00 w auli UAM.

Gwiazdą wieczoru będzie Kuba Badach z projektem „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”. Bilety na galę są dostępne na bilety24.pl, a całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na spełnianie marzeń chorych dzieci.

To będzie największe charytatywne wydarzenie roku w Poznaniu! Kuba Badach wykona niezapomniane piosenki Andrzeja Zauchy w nowych i bardzo współczesnych aranżacjach, a uczniowie Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza wystąpią z koncertem muzyki filmowej. Galę poprowadzą Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak. Podczas gali będzie można także nabyć kupić wyjątkowy filmowy kalendarz z sesji zdjęciowej znanych polskich aktorów z podopiecznymi fundacji. Autorem zdjęć do tego kalendarza jest fotograf Wiktor Zdrojewski, a w sesji, oprócz dzieci, wzięli udział m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Jacek Kopczyński, Mirosław Baka, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Cerekwicka, Piotr Zelt, Marek Kaliszuk i Edyta Olszówka.

Fundacja Mam Marzenie powstała w 2003 roku, a jej celem jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Spełnianie marzeń ma swój bardzo wymierny efekt terapeutyczny – pozwala dzieciom choć na chwilę zapomnieć o ich cierpieniu i dać im siłę do walki z chorobą oraz nadzieję na przyszłość. Warto więc wziąć udział Filmowej Gali Charytatywnej, aby dołożyć swoją cegiełkę w dzieło pomagania chorym dzieciom, a jednocześnie dobrze się bawić.