Dnia 5 marca pojechaliśmy na Targi Ślubne do Pałacu Jaśminowego niedaleko Poznania, aby spotkać się z parami i opowiedzieć im o akcji „Zamień kwiaty na marzenia”, w której chodzi o to, by przeznaczyć fundusze zebrane podczas różnych uroczystości, m.in. ślubów na spełnianie marzeń naszych podopiecznych.

Na Targi przybyło wiele par wraz z rodzinami. Wszyscy z ciekawością słuchali o naszej akcji i o Fundacji. Udało nam się porozmawiać z wieloma parami, a kilku bardzo spodobała się właśnie taka możliwość pomocy innym i sami wyrazili chęć zaangażowania się! Spotkaliśmy się też z osobami, które wcześniej słyszały o naszej Fundacji, z czego bardzo się ucieszyliśmy.

Na naszym stoisku nie brakowało również atrakcji dla dzieci! Rozdawaliśmy zielone baloniki, serduszka z origami i naklejki, przypominające o Fundacji Mam Marzenie.
Mamy nadzieję, że nasze uczestnictwo w Targach, pomoże wypromować akcję „Zamień kwiaty na marzenia” i dzięki temu jeszcze więcej osób zdecyduje się na realizacje idei spełniania marzeń.

Serdecznie dziękujemy Pałacowi Jaśminowemu za zaproszenie, a w szczególności Pani Joannie Jarmużek, która kompleksowo opiekowała się nami podczas Targów oraz wszystkim zwiedzającym za serdeczne przyjęcie.