Dzięki uprzejmości Organizatorów mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Alternatywnych Targach Ślubnych, które odbyły się 26 lutego 2023 r. w Starym Maneżu w Gdańsku. To był piękny czas spędzony na inspirujących rozmowach z przyszłymi młodymi parami. Mogliśmy opowiedzieć im nie tylko o idei naszej fundacji i o tym, jak cudownie jest spełniać dziecięce marzenia, ale także o naszej akcji „Zamień kwiaty na marzenia”. Zachęcaliśmy, aby zamiast zakupu kwiatów goście weselni przeznaczyli pieniądze na realizację marzeń naszych podopiecznych. Kwiaty szybko więdną, a wyczarowany uśmiech chorego dziecka zostaje w pamięci na bardzo długo. W akcji mogą wziąć także osoby obchodzące urodziny, Komunię Św., imieniny… Do udziału w akcji zapraszamy także placówki szkolne, które mogą „zamienić kwiaty na marzenia” z okazji zakończenia roku szkolnego bądź akademickiego.

Alternatywne Targi Ślubne to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie, które zawsze zachwyca nas elegancją i różnorodnością.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość bezpłatnego udziału w tym wydarzeniu, za wieloletnią współpracę i zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie.