Kochani, mamy zaszczyt poinformować Was, że zostaliśmy partnerami prestiżowego wydarzenia Fashion Market Square, które odbędzie się już w ten weekend, 5 i 6 czerwca, na Placu Zdrojowym w Sopocie w godzinach 10:00-20:00.

 Jest to idealne miejsce do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami zarówno mody damskiej i męskiej, jak i biżuterii oraz akcesoriów! Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli mody, poszukiwaczy stylowych inspiracji, pasjonatów wizażu, łowców okazji, a także osoby zainteresowane ekologicznymi rozwiązaniami! Fashion Market Square to niesamowita możliwość poznania polskich projektantów i skorzystania z porad stylistów.

Przy okazji będziecie mogli wesprzeć naszą działalność – będziemy zbierać środki na realizację marzeń naszych Podopiecznych. Przygotowaliśmy także fantastyczne warsztaty zarówno dla małych jak i tych trochę większych dzieci. Serdecznie Was zapraszamy!

Więcej informacji: https://fashionmarketsquare.pl/fms-sopot/Ogromnie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tak fantastycznym wydarzeniu!