1 grudnia wolontariusze Oddziału Trójmiasto Fundacji Mam Marzenie świętowali w Galerii Przymorze okrągłą liczbę 400 spełnionych marzeń.

400 Marzycieli, 400 uśmiechów, 400 niezapomnianych, wzruszających i jedynych w swoim rodzaju chwil. Tego nadzwyczajnego dnia na naszym stoisku dzieci mogły mieć pomalowane twarze, a także wylosować w zabawie loteryjnej atrakcyjny prezent. Żadne z nich nie wyszło z Galerii bez fundacyjnego balona – wszystkie wdzięcznie z nim paradowały, co niesamowicie wyglądało. Dorośli, tak jak dzieci, mogli wziąć udział w zabawie loteryjnej, a także zmierzyć swoje ciśnienie i temperaturę.

Każdy odwiedzający Galerię otrzymał od nas także ulotkę i naklejkę, bo przecież przed nami jeszcze wiele, wiele pięknie spełnionych marzeń! Podczas tego dnia zebraliśmy 365,08zł – wszystkie te pieniądze zostaną przekazane na spełnienie marzeń podopiecznych Oddziału Trójmiasto.

Dziękujemy za współpracę w tym szczególnym dniu: Pani Alicji Butrykowskiej, a także Panu Maciejowi Lange z Firmy PAUL HARTMANN Polska Sp. z o. o.