Rok 2022 zaczął się dla nas, wolontariuszy, wyjątkowo dobrze – otrzymaliśmy za naszą działalność podziękowania od Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy podziękowanie od Marszałka Województwa Pomorskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Podziękowanie zostało przyznane nam za owocną współpracę z personelem medycznym oraz pacjentami pomorskich szpitali. Serdecznie dziękujemy! To wyróżnienie jest dla nas ogromnie ważne – w pomorskich szpitalach leczą się nas podopieczni, których zawsze będziemy wspierać. Gorące podziękowania kierujemy w stronę Pani Magdy Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku za zgłoszenie naszej kandydatury w konkursie. Za kontakt ze szpitalem z ramienia naszej Fundacji odpowiedzialna jest nasza Koordynator – Sylwia Walosz, której także dziękujemy za zaangażowanie. Dziękujemy Państwu i liczymy na dalszą współpracę!

Otrzymaliśmy także przepiękne podziękowanie od Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego i Matek z Dziećmi przebywającymi w ich domu. Podziękowania w głównej mierze należą się naszej młodej wolontariuszce Basi Zielińskiej, która w Domu Samotnej Matki Caritas w Matemblewie przygotowała dla dzieci i ich mam dzień pełen atrakcji. Gratulujemy i dziękujemy!

„Prawdziwą miarą człowieka jest to, jak traktuje kogoś, kto nie może mu się w żaden sposób odwdzięczyć.”
Ann Landers