Już 9 października, czeka nas magiczne wydarzenie. Na jednej scenie w Teatrze Palladium w Warszawie zagrają akustycznie Muniek Staszczyk i Sarsa! 2 znane gwiazdy w zupełnie innych aranżacjach, niż znamy na co dzień – jedynie ich głosy i przyjemny dźwięk gitar… Zobaczymy także zwycięzcę VI edycji The Voice of Poland – Krzysztofa Iwaneczko, półfinalistkę VII edycji The Voice of Poland – Marcelinę Mróz, nominowanego w 2017r. do Nagrody Muzycznej Fryderyk – Buslava, a także laureatkę nagrody dla najlepszego wykonawcy Debiutów Festiwalu w Opolu 2015 – Mery Spolsky. Koncert poprowadzą prezenterzy Radia ZET – Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz. To wszystko za symboliczną kwotę 30 zł.

Jaka okazja łączy na scenie te wszystkie osoby? Koncert charytatywny Fundacji Mam Marzenie – Magia Marzeń VI! Już po raz szósty w różnych miastach Polski Fundacja Mam Marzenie organizuje cykl koncertów, aby zbierać pieniądze na realizację marzeń swoich podopiecznych – dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność dodajemy chorym dzieciom siły i chęci do dalszej walki o zdrowie pokazując im, że wszystko jest możliwe. Więcej informacji o samej Fundacji można znaleźć tutaj: www.mammarzenie.org

Koncert został po raz pierwszy zorganizowany w celu spełnienia marzenia jednego z naszych podopiecznych – Mateusza. Chłopiec był zakochany w muzyce i marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Napisał utwór, którego słowami stał się wiersz napisany przez inną podopieczną – Natalkę. Niestety oboje marzyciele przegrali walkę z chorobą, ale my co roku spełniamy marzenie Mateusza ponownie wykonując jego utwór “Wspomnienia” podczas koncertów Magii Marzeń. Dodatkowo dzięki takim przedsięwzięciom spełniamy kolejne marzenia naszych podopiecznych przekazując na nie zysk z biletów.

Więcej informacji mogą uzyskać Państwo na naszym facebook’u:
https://www.facebook.com/events/1919870388273760/?acontext=%7B”ref”%3A”29″%2C”ref_notif_type”%3A”plan_user_associated”%2C”action_history”%3A”null”%7D&notif_id=1506618557182174&notif_t=plan_user_associated

Dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom, bez których charytatywnego zaangażowania koncert by się nie odbył! Dziękujemy wszystkim artystom, prowadzącym, Teatrowi Palladium, Hotelowi IBIS, Restauracji Tel Aviv, Karmello oraz drukarniom ASAP Druk i drukarnie24. Dzięki Waszej pomocy spełnimy kolejne marzenia naszych dzieci.