Instytutu Matki i Dziecka

„Hou, Hou, hou” – mówił nasz Mikołaj w środowe popołudnie wchodząc do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. A odwiedził go, aby obradować przebywające tam dzieci świątecznymi prezentami. Wraz z pomocnicami odwiedzał pokój po pokoju, oglądał uśmiech za uśmiechem, kolędował i oczywiście jeśli ktoś chciał to pozował z nim do zdjęcia. Trzeba przyznać, że miało na to ochotę wielu podopiecznych. I tych mniejszych i tych troszkę większych! Efekty można zobaczyć na zdjęciach.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy pomogli nam tego dnia uszczęśliwić dzieciaki.

 

Centrum Zdrowia Dziecka

Mimo deszczu za oknem, w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale onkologii zapachniało świętami Bożego Narodzenia.
Wszystkie dzieciaki niecierpliwie wyczekiwały tajemniczego gościa, który miał przynieść im prezenty. A był nim oczywiście święty Mikołaj. Mikołaj pamiętał o wszystkich, zarówno o tych najmłodszych jak i starszych. Nasze Śnieżynki pilnowały, aby każdy dostał wspaniały podarek. Dzieci były zachwycone: „Elfy naprawdę potrafią zrobić aż tyle zabawek?” Kto chciał mógł złapać Mikołaja za brodę, albo zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom Szkoły Podstawowej nr 341 w Warszawie oraz Pracownikom Wola Center w Warszawie za przygotowanie wspaniałych prezentów


 

Szpital na Marszałkowskiej

„Puk puk a kto tam. A to ja Mikołaj Święty szukam dzieci aby im dać prezenty. A gdzie ja dziś dzieci szukałem? I oczywiście skutecznie znalazłem. Na Marszałkowskiej w Warszawie już je znalazłem i swoją osobą zabawiałem”. To jest komentarz jaki uzyskaliśmy na gorąco od Świętego Mikołaja, który we wtorek wspólnie z Elfami i Śnieżynkami z warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie miał zaszczyt i przyjemność odwiedzić dzieci w Szpitalu Klinicznym na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Uśmiech jaki przyniósł ze sobą ( o tym co w worku oczywiście nie wspominając ) był najwspanialszym prezentem dla tych, którzy nie mogą na razie spotkać się z bliskimi w domu. Mikołaj życzy im jak najszybszego powrotu do zdrowia.