Poprzednie zebranie w naszym oddziale znacząco różniło się od tego, do czego przywykliśmy. Naszym gościem był Tomek Kammel , którego wizyta zapoczątkowała nowy projekt – Podniebne Warsztaty z ciekawymi ludźmi.

 

Opowiadał nam jak za pomocą psychologiczno – rozrywkowych sztuczek być jeszcze lepszym wolontariuszem!

 

Od tej pory „Witam” na zawsze zniknie z naszych głów, a w chwilach wielkiej tremy pewnie większość z nas będzie sobie w głowie powtarzać „Ale czad! Ale czad! Ale czad!” . Dostaliśmy też garść ciekawostek (które oczywiście znała nasza prymuska Ania ? ) i wiemy, że statystyczny mężczyzna uśmiecha się 8 razy na dzień, kobieta 34, a 3-latek 300 – 400. Oczywiście wszystkim z naszego oddziału bliżej w tym przypadku do dzieci i zarażamy swoim uśmiechem znacznie częściej.
Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, bo każdy słyszy i widzi oczami. Szeroki uśmiech i radosne usposobienie może otworzyć nam wiele drzwi i sprawi, że wszyscy będą się cieszyć z przebywania z nami. Tak więc zbieramy się w sobie, nadajemy tremie imię i śmiało kroczymy po marzenia!

 

Kolejne warsztaty już za miesiąc! Od tej pory każda trzecia środa miesiąca zmieni się w dzień rozwoju dla naszych wolontariuszy. Oprócz radości ze spełniania marzeń chcemy dać sobie możliwość poszerzania horyzontów.