Największy wrocławski parki rozrywki rodzinnej wraz z Fundacją Mam Marzenie zapraszają na udział w Życzliwym Weekendzie, który odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2014 r. w Aquaparku Wrocław przy ul. Borowskiej 99.

Dzień Życzliwości został ustanowiony w roku 1973 jako World Hello Day. Dziś obchodzony jest w USA i stu kilkudziesięciu innych miejscach na świecie, od 2006 roku także we Wrocławiu. Biuro Promocji Miasta wraz z licznymi partnerami realizuje kampanię promocyjną pod hasłem: Dzień Życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych. Jej celem jest promocja życzliwości – zachęcanie do czynienia dobra wobec siebie nawzajem, a także budowanie wizerunku Wrocławia jako miasta ludzi życzliwych. Obchody Dnia Życzliwości we Wrocławiu zawsze wypadają 21 listopada. Pomysł, aby uczcić życzliwość zrodził się ze sprzeciwu wobec ordynarności otaczającego nas świata.

W tym roku, po raz drugi owocem życzliwości wrocławian może być również pomoc w spełnieniu marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.  W Aquaparku, w dniach od 21 do 23 listopada dobrowolnym datkiem wrzuconym do puszki czy skarbony będzie można wspomóc Fundację Mam Marzenie, a kwestujący  wolontariusze opowiedzą wszystkim zainteresowanym o jej misji, o podopiecznych, o tym jak wywołać uśmiech na twarzy cierpiącego dziecka.

W trakcie pierwszej akcji udało się zebrać sumę, która pozwoliła spełnić marzenia dwójki dzieci: Konrada i Julki. Dzięki Waszej życzliwości nasi kolejni Podopieczni mogli uwierzyć w siłę marzeń.

Serdecznie dziękujemy!

Za przygotowanie projektu plakatu składamy podziękowania Panu Bartłomiejowi Bogaczowi.