Wolontariusze wrocławskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie zostali zaproszeni na Konferencję Wellbeing w praktyce, która odbyła się w ubiegłą środę 20.03.2019 r.

Temat konferencji, czyli jak stworzyć firmę, w której pracownicy są szczęśliwi i zadowoleni, pracują z pasją i zaangażowaniem, są zmotywowani, a firma osiąga ponadprzeciętne wyniki biznesowe, może z pewnością zostać przełożony na działalność naszych wolontariuszy, dlatego wydał się nam szczególnie bliski. W Fundacji Mam Marzenie ponadprzeciętne wyniki biznesowe oznaczają bowiem jak największą ilość spełnionych marzeń i dziecięcych uśmiechów, więc zdecydowanie warto zdobywać dodatkową wiedzę w tej kwestii!💚

Ponadto, dzięki uprzejmości i wielkiemu sercu organizatorów Wellbeing w praktyce cały dochód z aukcji charytatywnej, która odbyła się na gali po konferencji, zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń naszych Podopiecznych, za co ogromnie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Dzięki owocnym licytacjom udało nam się zebrać naprawdę pokaźną kwotę ponad 7000 zł!

Śledźcie nasze profile, bo zapewne już niebawem pokażemy jakie dziecięce marzenia spełniliśmy dzięki zebranym środkom!💚