20 grudnia 2011 r. wolontariusze Fundacji Mam Marzenie z przyjaciółmi i Mikołajem odwiedzili małych i większych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu przy ul. Bujwida 44. Przygotowali na tę okazję krótkie przedstawienie i zaśpiewali kolędy. Dzieci chętnie włączyły się do zabawy.

Po przedstawieniu Mikołaj odwiedził wszystkich pacjentów i wręczył paczki, które były naprawdę ogromne! Niektóre dzieci bały się dużego i mówiącego z obcym akcentem Świętego, ale dzięki towarzystwu aniołków i innych postaci z jasełek, szybciutko przełamywały strach i starały się od razu sprawdzić, czy broda jest prawdziwa. ;) Najpiękniejsze słowa wypowiedział chłopczyk na Oddziale Przeszczepów: ,,Jak ja na ciebie czekałem…”. Nie zapomnieliśmy także o pacjentach Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego, która znajduje się tuż po sąsiedzku.

Wolontariusze nie zapomnieli o domowej produkcji cieście i świątecznych prezentach dla personelu medycznego, który wspaniale opiekuje się wszystkimi pacjentami kliniki.
Pani Olga Czornomaz po raz kolejny przygotowała specjalne zajęcia dla dzieci. Tym razem malowała wspólnie z nimi kolorowy list do świętego Mikołaja.

Dziękujemy serdecznie wszystkim firmom i osobom, bez których nasza akcja przedświąteczna nie mogłaby się udać:

💚Pani Krystynie Waśniewskiej za przepyszne ciasta
💚Pani Annie Grzechnik i firmie IKEA za akcję przygotowania
💚Pani Agnieszce Chmist i pracownikom firmy IBM
💚Pani Ewie Dwornik i firmie Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.
💚Pani Monice Sidor-Poniatowskiej i firmie MASPEX
💚Pracownikom firmy UPS
💚Firmie Penny Dobroszyce
💚Firmie Artweb Media
💚Państwu Małgorzacie i Januszowi Bryłkowskim i firmie Bartek Candles za przepiękne, świąteczne świece
💚Pani Karolinie Starzewskiej, Pani Agacie Skowrońskiej i Gio oraz Pani Oldze Czornomaz za pomoc w przygotowaniu programu artystycznego dla dzieci