Spełniamy Marzenia to zainicjowane przez Woody’s Grooming aukcje charytatywne marek partnerskich i zaproszonych gwiazd, z których każda przekazuje od siebie z wielkim gorącym sercem coś, co ma cennego, aby dochód z aukcji zasilił konto naszej Fundacji.

https://charytatywni.allegro.pl/listing?query=spelniamymarzenia&scope=all

Nasze cudowne gwiazdy (Anna Prus, Beata Sadowska, Leszek Stanek, Magdalena Stużyńska, Dominika Tajner, Teatr Roma i jego Artyści) nie tylko wsparły nas przedmiotami na aukcje, ale także osobiście spotkają się z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie, aby bawić się i dzielić swoimi wielkimi sercami w kulminacyjnym momencie tej akcji – w Dzień Chłopaka 30 września.

Tego dnia w warszawskiej restauracji Ed Red odbędzie się wyjątkowy wieczór Spełniamy Marzenia 2019 – spotkanie chłopców w różnym wieku, od lat 13 do 113 ;) Będzie to wieczór zabawy i radości. Wszystko specjalnie dla Chłopaków, podopiecznych Fundacji oraz zaproszonych gości, którzy będą mieli okazję w wyjątkowy sposób spędzić ten czas, korzystając ze strefy rozrywki, strefa relaksu i zabiegów SPA, strefy zabawy i strefy kulinarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia:
* forma koktajlowa, dresscode: casualowo-imprezowy
Strefa kulinarna – rozkosze podniebienia przygotowane przez wspaniałych kucharzy z Ed Red dla innych chłopaków i nie tylko… Trafimy do Was- wprost przez żołądek do serc!
Strefa SPA – przestrzeń relaksu i dopieszczenia z Sense and Body SPA i Woody’s Grooming oraz Veoli Botanica,
Strefa zabawy i strefa kulturalna:
• recital Leszka Stanka
• spektakl muzyczny – medley Teatru Roma – 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a
• recital Aleks z Zespołem
Strefa dla dorosłych – strefa degustacyjna

Ed Red to nie tylko steak house, ale również restauracja serwująca nowoczesną, polską kuchnię. Restauracja szczyci się tym, że jako pierwsza w Polsce, wyspecjalizowała się w sezonowaniu wołowiny na sucho. Proces ten sprawia, że mięso dojrzewając w specjalnych szafach, nabiera unikalnego smaku i struktury. Wyjątkowa lokalizacja Ed Red’a, który mieści się w ponad stuletniej Hali Mirowskiej, urzeka zabytkową architekturą i wielkomiejskim klimatem. To wyjątkowe miejsce i serce starej Warszawy, związane z mężczyznami.

Wyjątkowym momentem tego niezwykłego wieczoru będzie krótki recital Leszka Stanka, prezentujący piosenki z jego solowej płyty oraz medley Teatru Roma – 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a.

Wieczór uprzyjemni nam także muzyka Aleks, będąca połączeniem rocka z elektroniką. Aleks czerpie inspirację z wielkich postaci polskiej kobiecej sceny muzycznej – Kasi Nosowskiej, Kasi Kowalskiej czy Edyty Bartosiewicz. Tym razem, wraz ze swoim zespołem zaprezentuje utwory w wersji akustycznej, które znalazły się na epce SuperEgo.

Panowie z okazji swojego święta będą mogli oddać się relaksowi w specjalnie przygotowanej strefie SPA, w której zespół Sense and Body SPA będzie umilał im czas specjalnymi rytuałami i masażami na bazie olejków Woody’s. Mimo tego, ze celebrujemy wieczór Panów, Panie obecne podczas wydarzenia również będą zaopiekowane. Profesjonalny team Veoli Botanica, otoczy Panie opieką i zajmie się naturalną pielęgnacją ich skóry.

Woody’s to celebracja radości i zabawy, to czerpanie z życia pełnymi garściami, to dzielenie się szczęściem. Spełnianie marzeń innych jest wpisane w filozofię Woody’s, więc jaka może być lepsza okazja niż Dzień Chłopaka, podczas którego troszkę starsi chłopcy (i dziewczyny) mogą wesprzeć tych młodszych i sprawić, że iskierki radości pojawią się w ich oczach, wzmocnią ich, odwrócą uwagę od codziennego bólu i trosk.