Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Maja, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-15

W piątkowe popołudnie połączyliśmy się przez platformę społecznościową Messenger z naszą nową marzycielką. Okazała się nią być przecudowna Maja. Dziewczynka ma skończone trzynaście lat i jak każda nastolatka uwielbia spotkania z rówieśnikami, lubi się uczyć. Marzycielka zdradziła nam, iż uwielbia grać w Simsy i budować im nowe domy i życia. Później już nie sprawia jej frajdy życie w tym świecie ,więc zaczyna budować ich świat od nowa. Jest to jej ukochana gra i jak mówi zamienia ją jedynie czasem na budowanie w micrafcie. Kto wie może kiedyś zostanie kierowniczką budowy w realnym świecie. Wytłumaczyliśmy dziewczynie czym zajmuje się nasza fundacja, wytłumaczyliśmy jakie kategorie marzeń spełniamy . Maja wybrała kategorie chcę dostać. Jej marzeniem jest posiadanie laptopa, na którym swobodnie mogła by się łączyć ze swoimi przyjaciółmi, grać w swoje gry, uczęszczać na zdalne zajęcia.
Maju cieszymy się, że mogliśmy poznać Twoje marzenie. Postaramy się zrobić wszystko aby zostało ono spełnione!

spełnienie marzenia

2022-02-18

Nadszedł te wielki dzień, kiedy mogliśmy spełnić marzenie Mai o komputerze stacjonarnym. Ze względu na pandemię oraz dużą odległość między nami postanowiliśmy spełnić to marzenie online. Z wielką starannością szukaliśmy laptopa, aby w pełni mógł posłużyć naszej Marzycielce. Starannie zapakowany prezent wysłaliśmy do niej i dostarczyliśmy za pomocą kuriera DPD. Była to dla Mai niespodzianka, gdyż poprosiliśmy mamę aby nie mówiła jej nic do samego końca. Z relacji wiemy, że radość była duża. Mamy nadzieje, że ten uśmiech będzie się często pojawiał przed tym laptopem.

Droga Maju, dziękujemy Ci za to marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć.

Serdeczne podziękowania w kierunku sponsora tego marzenia – firmie Coccodrillo. To dzięki Państwa pomocy uśmiech na twarzy Mai tak promienieje. Dobro zawsze wraca - czego z całego serca życzymy.