Moim marzeniem jest:

Piesek rasy Cavalier King Charles Spaniel

Franek, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-26

Niedawno odwiedziliśmy naszego Marzyciela - Franka. Uśmiechnięty od ucha do ucha przywitał nas i zaprosił do pokoju. Na początku opowiedział nam troszkę o sobie - dowiedzieliśmy się, że bardzo lubi się uczyć, a jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język polski. Chłopiec kocha zwierzęta, a zwłaszcza pieski, a w wolnym czasie lubi grać w gry komputerowe - szczególnie Roblox.

Franek to prawdziwy wulkan energii, gdy troszkę się z nami zapoznał, od razu zaczęła się bitwa na balony. Franek wyjawił nam również, że bardzo czekał na naszą wizytę, ponieważ ma kilka marzeń, więc opowiedzieliśmy chłopcu troszkę o marzeniach, zapoznaliśmy Frania z kategoriami marzeń, które spełniamy w Fundacji i okazało się, że jednym z marzeń Franka jest piesek rasy Cavalier King Charles Spaniel.

Po wcześniejszych słowach Franka, że kocha pieski wcale nas to marzenie nie dziwi! Wspaniałe marzenie,prawda?

Jednak to nie jest jedyne marzenie, Franek chciałby zrobić pizzę z prawdziwym włoskim kucharzem we Włoszech, a także marzy mu się wyjazd do Dinseylandu. Jednak, gdy poprosiliśmy Frania o zdecydowanie, które marzenie jest Jego największym, chłopiec stanowczo powiedział, że chciałby mieć prawdziwego przyjaciela i wybrał pieska. Nasz Marzyciel wybrał już nawet imię dla swojego nowego przyjaciela - Taco.

Franek, bardzo dziękujemy, że mogliśmy poznać Ciebie i Twoje wspaniałe marzenie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je spełnić. I pamiętaj Franio - nigdy nie przestawaj marzyć!

spełnienie marzenia

2022-09-13

Relacja wkrótce...