Moim marzeniem jest:

Laptop Asus TUF Gaming

Alan, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-31

W lipcowe słoneczne przedpołudnie wolontariusze Fundacji Mam Marzenie wybrali się na Warmię w szczególnym celu- odwiedzić naszego nowego marzyciela – Alana. Nasz podopieczny to nastolatek, który pomimo choroby nigdy nie traci pogody ducha, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.
Okazało się, że Alan to bardzo aktywny, lubiący sport nastolatek. W przeszłości aktywnie trenował kickboxing. Poza tym jest fanem, posiadaczem oraz uczestnikiem zabaw na hulajnodze wyczynowej. Mamy więc nadzieję, że nasz podopieczny już wkrótce będzie mógł wrócić do swoich ulubionych aktywności. Alan oczywiście jak każdy nastolatek jest również wielbicielem i graczem komputerowym. Dlatego też dowiedzieliśmy się, że jego największym marzeniem jest laptop gamingowy, który będzie mu służył zarówno do gier jak i do nauki. Mamy nadzieję, że spełnienie jego marzenia pomoże mu choć odrobinę oderwać się od niełatwej codzienności i umili mu czas, który z pewnością wolałby wykorzystywać podczas aktywności fizycznych na świeżym powietrzu.

Alanie, trzymamy kciuki, aby Twoje marzenie spełniło się jak najszybciej i dołożymy wszelkich starań, aby tak też się stało.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alan - o. Olsztyn - Laptop Asus TUF Gaming

Alan wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.