Moim marzeniem jest:

wizyta w Kociej Knajpie z animatorem

Olga, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-05

Dnia 5 sierpnia 2022 roku poznałyśmy nową Marzycielkę Olgę.
 
Każdy nowo poznany Marzyciel zachwyca nas swoją osobą ale Olga jest naprawdę wspaniała, wyjątkowa i niepowtarzalna. Jes dzieckiem a choroba „zrobiła” z niej już dorosłą osobę. Jako lodołamacz na przełamanie pierwszych, możliwych lodów, gdyby takowe się pojawiły, przyniosłyśmy karmę dla kotów dziewczynki wziętych ze schroniska. Olga mimo swej choroby, myśli także o innych stworzeniach i otwiera przed nimi drzwi swego domu oraz swego serca. Na krok nie odstępował od Pani ukochany psiak. Przez wcześniejszą pandemię koronawirusa i brakiem spotkań z Marzycielami zapomniałyśmy o zabraniu ze sobą na spotkanie kredek do zilustrowania marzenia.

Jednak Olga uwielbia rysować więc nie musiałyśmy się martwić o narzędzia do pracy W główce 11-letniej Marzycielki Olgi zrodził się plan wyjazdu w Tatry po stronie słowackiej, by przejść się kładką Bachledka i pospacerować z widokiem na korony drzew. Jest to ciche miejsce z dala od wielkomiejskiego hałasu gdzie dziewczynka będzie mogła w spokoju poskładać myśli i odpocząć. Hałas powoduje bowiem u niej ból głowy, zmęczenie, w efekcie chwilową zapaść co wyeliminowało możliwość chodzenia do szkoły. Wiadomo z chaosem w szkołach się nie wygra.

Rozmowa oraz zaskakujący, dojrzały sposób układania zdań przez dziewczynkę sprawiło wrażenie dyskusji z dorosłą osobą, zamkniętą w ciele dziecka.
Wierzymy, że już jesienią uda nam się spełnić tak wyjątkowe marzenie Lawendowej Dziewczynki, gdzie nabierze sił do dalszej walki z chorobą.
 
 

spotkanie - zmiana marzenia

2022-10-20

Ze względu na stan zdrowia Olgi, postanowiliśmy zmienić Jej marzenie. 
Dziewczynka ma ich sporo, co jest oczywiste i piękne :)
Wielkim pragnieniem Marzycielki jest również wizyta w Kociej Knajpie z animatorem :)
 
Kochana Olgo, już bierzemy się do roboty, by spełnić Twoje powyższe marzenie :)

spełnienie marzenia

2023-05-16

Oddział Białystok ponownie melduje spełnienie marzenia naszej Super Marzycielki .

Marzeniem Olgi było odwiedzić Kocie Cafe’ w Białymstoku, przefajnym lokalu, w którym towarzyszą koty, będące jednocześnie tymczasowymi mieszkańcami kawiarni.

Lawendowa  https://www.facebook.com/lawendowa.ola  marzyła o spotkaniu z behawiorystą, w czym pomogła nam Pani Agata z Kotkowa, Pani Agata wraz z córką oprowadziły Olgę po lokalu, pokazując ścianę z zaadoptowanymi kotkami, które znalazły dom. Pokazały również inne pomieszczenia, które należą do kotków (bazę, stołówkę i toaletę). Na dziewczynkę czekały również smakołyki  wegetariańskie oraz wybrane i pyszne mini torciki.

Bardzo się cieszymy z tych pięknych chwil spędzonych z nasza Marzycielką i dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli Oldze w tym wyjątkowym dniu.