Moim marzeniem jest:

iPhone 14 Pro

Nazarii, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-01

Nie jest nam straszny chłód i deszcz w drodze do kolejnych marzeń, dlatego w pochmurny jesienny dzień pospieszyłśmy na spotkanie z naszym nowym Marzycielem - Nazarem. Drastyczne wydarzenia w Ukrainie zmusiły chłopca i jego rodzinę przeprowadzić się za granicę. Tak oto od marca gości w Polsce. Bariera językowa nie była dla nas przeszkodą, wręcz byłyśmy miło zaskoczone, że nastolatek tak szybko opanował język polski i kontynuuje jego naukę. Pozytywna energia wypełniła salę, na której Marzyciel razem z mamą nas przyjęli. Tacy uśmiechnięci i radośni, aż trudno uwierzyć, że na co dzień zmagają się z tak ciężką chorobą, będąc daleko od domu i przyjaciół.

Choć lekko zawstydzony, Nazar zaczął opowiadać co nieco o sobie. W Ukrainie często grał w piłkę, interesował się samochodami i był aktywnym dzieckiem, ale wraz z chorobą zmieniły się jego zainteresowania. Obecnie wolny czas spędza przy komputerze, a jego ulubioną grą stały się wyścigi samochodowe.

Marzyciel przyznał nam się, że czasami brakuje mu kontaktu z kolegami z Ukrainy, dlatego chciałby dostać nowy telefon - zielony iPhone 13 Pro. To zdecydowanie ułatwiłoby mu komunikację ze znajomymi. Mamy nadzieję, że realizacja marzenia doda mu sił do dzielnej walki o życie, a w chwilach wyczerpania i niechęci przywróci wiarę w lepsze jutro.

spełnienie marzenia

2023-03-07

Nazar z utęsknieniem wyczekiwał dnia, kiedy spełni się jego wielkie marzenie: iPhone. Koniec końców ów dzień nastał, i to nie byle kiedy, bo w dniu urodzin Marzyciela! 

Nastolatek, gdy tylko odkrył zawartość przygotowanej przez nas paczki, zaniemówił. Ze wzruszeniem w oczach ostrożnie włączył sprzęt i odczytał dyplom Super Marzyciela. Tyle wrażeń w dniu podwójnego święta nie powinno nikogo zaskakiwać! :) Po wspólnej małej celebracji zabrał się za testowanie sprzętu. Pierwsze wrażenie zrobił naprawdę dobre, ciekawe, jak tam użytkowanie? :) 

Pragniemy złożyć wielkie podziękowania firmie Ten Square Games, która od lat wspiera dolnośląskich Marzycieli i postanowiła zaadoptować marzenie Nazara.

Nazarii, bardzo serdecznie Ci dziękujemy za podzielenie się z nami swoim marzeniem. To był wielki zaszczyt móc je spełnić. Niech nowy telefon Ci służy jak najlepiej! Bądź zdrowy, szczęśliwy i pełne marzeń. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Многая літа!