Moim marzeniem jest:

Iphone 13 Pro Max 5g w kolorze złotym ze słuchawkami Apple Airpods Pro

Iryna, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-07

Z wielką niecierpliwością wyczekiwaliśmy spotkania on-line z naszą Marzycielką Iryną. Z 16-latką oraz jej mamą połączyliśmy się przy pomocy jednego z komunikatorów w wyjątkowo piękny, październikowy wieczór.
O żadnej barierze językowej nie mogło być mowy, jeden z naszych wolontariuszy opanował w ostatnim czasie język ukraiński na poziomie, który umożliwia swobodną komunikację, więc pierwsze lody udało się błyskawicznie przełamać. Poza tym czasami gesty wyrażają więcej niż tysiąc słów i tak było w przypadku naszej 16-letniej Marzycielki, która powitała nas promiennym uśmiechem od ucha do ucha. Iryna przyjechała leczyć się do Polski pół roku temu i jeszcze przez przynajmniej dwa miesiące będzie w naszym kraju. Mimo młodego wieku jest bardzo dzielną i waleczną osobą, która nie dała złamać się chorobie. Natychmiast dało się wyczuć, że to radosna dziewczyna, która roztacza wokół siebie pozytywną aurę. Jest też bardzo konkretna - w przyszłości chciałaby zostać wizażystką. Swoją pasję nieustannie rozwija. Jako modelki wykorzystuje swoją mamę, a  także jej koleżanki. Jak wiadomo trening czyni mistrza. I w tym momencie naturalnie przechodzimy do kwestii Marzenia - w przypadku Iryny jest absolutnie niekwestionowane, dziewczyna doskonale wie, czego najbardziej pragnie. Jest to Iphone 13 Pro Max 5g w kolorze złotym, w zestawie ze słuchawkami Apple Airpods Pro ANC. Ten telefon umożliwiałby Irynie kontakt z bliskimi, którzy zostali w Ukrainie, a także pozwalałby odnajdować makijażowe inspiracje oraz tutoriale. Obecnie Iryna jest zmuszona korzystać z telefonu mamy. Pierwsze spotkanie okazało się niezwykle owocne - poznaliśmy Marzenie, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zakasać rękawy, aby jak najszybciej je spełnić.

spełnienie marzenia

2022-12-17

Na tydzień przed świętami, wolontariusze udali się w odwiedziny do naszej marzycielki Iryny, która marzyła o Iphone 13 Pro ze słuchawkami. Wprawdzie marzenie było już poznane, a wolontariusze uzyskali wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące marzenia to i tak postanowiliśmy odwiedzić naszą marzycielkę. Po uprzednim kontakcie z mamą umówiliśmy się na przedświąteczną wizytę w ramach przypomnienia o sobie jak i poznania się osobiście. Irynkę, jak do tej pory mieliśmy możliwość poznać jedynie poprzez rozmowy online. 

Jak tylko zajechaliśmy do ich domu ciepłym uśmiechem przywitała nas mama, która ugościła nas ciastkami i herbatką. Po chwili z góry zeszła do nas Irynka, która zrobiła na nas tego dnia piorunujące wrażenie poprzez swój uśmiech, który w rozmowach online nie wydawał się tak uroczy. Na początku spotkania chcąc zbić ją nieco z tropu wkręciliśmy rodzinkę, że byliśmy akurat w okolicy zatem postanowiliśmy wykorzystać ten fakt by poznać wreszcie ją na żywo. Wolontariusze powoli zaczęli dopytywać o szczegóły marzenia, gdzie Irynka opowiadała nam do czego będzie wykorzystywała nowy telefon. Po chwili wyciągnęliśmy z torby pudełko ze słuchawkami, dopytując się czy o takie słuchawki jej chodziło? W tym momencie oczy Irynki zaświeciły jeszcze mocniej, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Przeczuwała już, że to jest ta chwila, ten moment kiedy jej największe marzenie ma szansę się spełnić. Nie chcieliśmy dłużej trzymać w napięciu naszej marzycielki i przekazaliśmy jej torebkę z wymarzonym modelem Iphone 13 Pro oczywiście w kolorze złotym. Do końca spotkania Irynka nie dowierzała, że to marzenie udało się spełnić. Siedząc z nami przy stole dopijając herbatkę spoglądaliśmy na jej uśmiech, wielkie śliczne oczy, które zdradzały wszystko. Tak to w tej chwili spełniło się największe marzenie Irynki!

Dziękujemy Ci Irynko za to piękne marzenie i wyczekujemy Twoich prac z make-upem do których ma Ci posłużyć ten telefon!