Moim marzeniem jest:

Zagranie w filmie ,,Listy do M’’

Maja, 14 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-03

W czwartkowe popołudnie mieliśmy okazję poznać Maję i jej mamę! Wiedząc o jej artystycznej pasji, wizytę rozpoczęliśmy od wręczenia lodołamacza w skład którego wchodziły farby i płótno. Nasze przypuszczenia się potwierdziły - Maja ma prawdziwie "artystyczną duszę" i jest wszechstronnie utalentowana. Opowiedziała nam w pierwszej kolejności o tym, że uwielbia Święta, o aktorstwie, z którym wiąże nawet swoją przyszłość, o nauce gry na harfie oraz uprawianej przez siebie gimnastyce, pokazując także filmiki, stanowiące dowód nieprzeciętnych umiejętności. W trakcie pandemii organizowała również zajęcia ruchowo-gimnastyczne dla swoich rówieśników. Mieliśmy też okazję zobaczyć jej obrazy, a od Mamy dowiedzieliśmy się, że Marzycielka miała nawet swój własny wernisaż. Ponadto, lubi gotować, jeździć na wrotkach, uczyć się angielskiego. Wow! Byliśmy pod ogromnym wrażeniem możliwości Mai, która jak na swój wiek, sprawiała wrażenie niezwykle dojrzałej, a zarazem skromnej osoby. Marzycielka wspominała ponadto, że lubi filmy m.in. kryminały, chciałaby pojechać do Londynu, Nowego Jorku. Jej ulubionym serialem są ,,Pamiętniki Wampirów’’, a filmem ,,Gwiazd naszych wina’’.
Podczas naszego pierwszego spotkania trudno było określić Mai o czym marzy, bo nie spodziewała się, że jej najskrytsze marzenia są w stanie się spełnić. Wspominając o marzeniach pojawił się temat zagrania w filmie. W tym momencie Mai dosłownie zabłysły oczy. Umówiliśmy się, że połączymy się ponownie online, aby poznać jej oficjalne marzenie. W niedzielę już wszystko było jasne. Maja wspomniała o tym, że na spotkaniu mówiła o swojej
miłości do Świąt oraz, że chce być aktorką. Zdecydowała, że jej największym marzeniem byłoby zagranie w filmie ,,Listy do M’’!, a jej alternatywnym marzeniem byłoby zagranie w filmie kryminalnym. Widząc radość w oczach Mai i jej piękny uśmiech jesteśmy pewni, że jest to coś, co sprawi, że
będzie szczęśliwa i zapamięta to na długo, wierząc, że marzenia się spełniają. Maju, ogromnie miło było nam Cię poznać! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Maja - o. Warszawa - Zagranie w filmie ,,Listy do M’’

Maja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zagranie w filmie ,,Listy do M’’ marzyciela Maja.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN