Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Joasia, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-10

Jak tu naładować baterie pozytywną energią jak za oknem cały czas chmury? My w Fundacji  Mam Marzenie mamy na to najlepsze rozwiązanie umówić się na pierwsze spotkanie z naszym nowym podopiecznym.

I tego dnia to był strzał w dziesiątkę! Od razu po połączeniu on line na ekranie pokazała się piękna, uśmiechnięta twarz Joasi. Takiego wesołego promyczka dzisiaj szukaliśmy. Przez całe spotkanie uśmiech nie schodził nam z twarzy. Porozmawialiśmy chwilkę o pupilach domowych i jak trzeba ich pilnować by nie uciekły z domu i oczywiście w trakcie tej rozmowy zaczął się najważniejszy temat naszego spotkania czyli  MARZENIE.

Nasza Marzycielka miała już wszystko przemyślane chciałaby „husiu, husiu”, „ziuu” i piaskownice! Gdyby ktoś nie zrozumiał to już tłumaczymy  huśtawka, zjeżdżalnia i piaskownica czyli plac zabaw. Radość przy wypowiadaniu tych słów była tak ogromna, że jakbyśmy mogli to  już następnego dnia ustawilibyśmy wszystko na podwórku  Asi. Wszystko skrupulatnie zostało zapisane i jeszcze dopytaliśmy się o ulubiony kolor dziewczynki i jest nim czerwony, a to ważne przy wyborze huśtawki oraz zjeżdżalni.

Naładowani pozytywną energię skończyliśmy nasze spotkanie z  wielkimi bananami na twarzy. Asia na koniec spotkania powiedziała „jutro będzie nowy dzień” ! I właśnie ten nowy dzień wolontariusze z oddziału lubelskiego zaczną od poszukiwania sponsorów  by móc jak najszybciej spełnić marzenie Naszej Nowej Marzycielki!

                                                                                               

Relacja: Katarzyna P.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Prochacka

email: katarzyna.prochacka@mammarzenie.org

tel: +48 516 134 386

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Joasia - o. Lublin - Plac zabaw

Joasia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw marzyciela Joasia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN