Moim marzeniem jest:

Iphone 12

Łucja, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-14

Pierwsze spotkania z nowymi marzycielami wywołują wiele emocji wśród wolontariuszy. Sobotnie spotkanie z naszą Marzycielką odbyło się w trybie online. Trzech wolontariuszy z oddziału Lublin miało okazję poznać dziewczynkę o wielu zainteresowaniach i pięknym imieniu Łucja. 

 

Powitała nas ciepłym uśmiechem i mnóstwem pozytywnej energii. Łucja jest dumną reprezentantką nauczania według innowacyjnego systemu Montessori. Wraz z mamą opowiedziała nam o historii tej metody, a także o placówkach dydaktycznych w Lublinie, które kształcą według zasad zapewniających dzieciom rozwój zgodnie z ich potencjałem i możliwościami na każdym etapie rozwoju. Dowiedzieliśmy się także o tym, że nasza Marzycielka lubi przedmioty ścisłe oraz, że  świetnie radzi sobie w szkole. Dodatkowo mieliśmy okazję usłyszeć o jej wszechstronnie uzdolnionym rodzeństwie, poznanej w trakcie leczenia przyjaciółce, z którą systematycznie utrzymuje kontakt, a także o czworonożnym przyjacielu. Kolejną dobrą nowiną jest to, że Łucja w najbliższym czasie, w trakcie ferii planuje wyjazd i spotkanie z przyjaciółką oraz pobyt w sanatorium by zregenerować siły i popracować nad pełnym powrotem do zdrowia. Jedno jest pewne- Łucja to bardzo inteligentna, dzielna i pełna pasji nastolatka. 

 

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy poznać kolejną Marzycielkę. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się ponownie, tym razem na żywo, podczas wręczania wymarzonego iPhone, bo jednym z marzeń Łucji jest właśnie Iphone 12. Z pewnością będzie przydatny już niebawem, w trakcie pierwszych zaplanowanych wyjazdów.

 

Wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc w realizacji marzenia serdecznie zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem. Razem możemy zdecydowanie więcej!

 

Relacja:

 

Luisa R.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Luisa Rybaczuk

email: rybaczukluisa@gmail.com

tel: +48 510497796

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Łucja - o. Lublin - Iphone 12

Łucja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.