Moim marzeniem jest:

Rower elektryczny

Adam, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-17

Beztroskie wycieczki

Umawiamy się na wideo-spotkanie z Adamem na popołudnie i od razu udaje nam się połączyć - Adam z Mamą z niecierpliwością czekali na tą rozmowę! Adam opowiada nam o swoich zainteresowaniach - jak lubi grać w piłkę nożną, jaką pozycję zawsze zajmuje na boisku i jak dobrze mu idzie strzelanie bramek! Długo rozmawiamy i dowiadujemy się co pasjonuje Adama poza piłką - otóż lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a chyba najbardziej lubi z nimi jeździć na rowerowe wycieczki. I tu Adam zdradza nam swoje marzenie… Chciałby dostać rower elektryczny i móc cieszyć się beztroską jazdą po okolicach swojego rodzinnego miasta, móc pojechać nad okoliczny zalew czy do lasu.

W końcu żegnamy się z Adamem, cieszymy się, że mogłyśmy poznać takiego uśmiechniętego chłopaka i jego wielkie marzenie. Mamy nadzieję, że już niedługo uda nam się je spełnić!

spełnienie marzenia

2023-04-13

Adam zachwycony nowym rowerem!

 

Wybieramy 13 dzień miesiąca na spełnienie marzenia naszego Super Marzyciela – Adama. Dla niego to z pewnością szczęśliwy dzień, od jakiegoś czasu czeka już z niecierpliwością na… swój nowy rower! Na początku trochę „wkręcamy” Adama wręczając mu… rowerowy uchwyt na telefon. Czy to już wszystko? Czy o tym marzy Adam? Oczywiście uchwyt się przyda, ale do tego jeszcze potrzebny jest rower! Tak więc z trudem wyciągamy rower z bagażnika auta i wtedy dopiero twarz Adam rozjaśnia szeroki uśmiech. Adamowi bardzo się podoba czarno-czerwony kolor roweru, ale największe wrażenie robi elektryczny mechanizm. Szybko włączamy ten mechanizm i za chwilę Adam już mknie na rowerze. Jest zachwycony! A Mama Adama ma łzy w oczach, widząc szczęście na twarzy syna.

Razem jeszcze uczymy się jak wyjąć akumulator do ładowania, montujemy uchwyt na telefon i wszystko już jest gotowe.

To już czas, żeby zostawić Adama z jego nowym pojazdem, żeby nacieszył się nim. Cieszymy się radością Adama i odjeżdżając, życzymy wszystkiego dobrego całej rodzince. Adamie – nigdy nie przestawaj marzyć!

W imieniu Adama i naszej Fundacji serdecznie dziękujemy Fundacji DKMS - dzięki Wam udało nam się spełnić to piękne marzenie!