Moim marzeniem jest:

Thermomix

Michał, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-22

W połowie stycznia, w niedzielne popołudnie wybraliśmy się do klimatycznej miejscowości niedaleko Warszawy, aby poznać kolejnego, trochę nieśmiałego marzyciela - Michała. Nasz Marzyciel ma 16 lat, jest w drugiej klasie liceum i zdecydowanie woli polski i historię niż przedmioty ścisłe.

Michał lubi spędzać czas aktywnie, interesuje się piłką nożną, wieczorem miał właśnie w planach obejrzeć mecz Barcelony. Jednak przede wszystkim jego największą pasją jest gotowanie. Z dużym zaangażowaniem opowiadał o tym co lubi przyrządzać i pokazywał nam zdjęcia swoich wypieków. Jego mama z zadowoleniem opisywała, że nasz Marzyciel sam robi barszcz czerwony na zakwasie, na święta robił uszka i karpia w miodzie, więc z jego pasji korzysta cała rodzina. Chociaż przyznał, że nie do końca lubi potem sprzątać, ale na szczęście pomaga mu przy tym mama. Kolejnym zaskoczeniem dla nas było jak się okazało, że Michał też bardzo lubi łowić ryby oraz uwielbia zbierać grzyby. Zdarzało mu się nawet wstawać wczesnym rankiem, jeszcze przed szkołą, żeby pójść do lasu na zbieranie grzybów. Dosyć szybko Michał opowiedział nam o swoim marzeniu. Marzy mu się dostać Thermomix. Dodatkowy sprzęt pozwoliłby mu rozwijać pasję, ułatwiłby krojenie, przygotowywanie czy sprzątanie. Jedną z pierwszych rzeczy, którą chciałby zrobić w Thermomixie jest chleb! Opowiadał też, że ostatnio pije dużo soku z buraków dla zdrowia i że z nowymi sprzętami mógłby mieć możliwość, żeby samodzielnie zrobić taki sok.

Zapytany, co by chciał robić w przyszłości, nie potrafił jeszcze sprecyzować, ale patrząc na pasje Michała może to kolejny Master Chef?

Michale! Bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje największe marzenie jak najszybciej!