Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Legolandu

Krzysztof, 5 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-17

W piątkowy wieczór my - wolontariusze, spotkaliśmy się w siedzibie naszej Fundacji, aby połączyć się online z naszym Marzycielem Krzysiem. Nie musieliśmy długo czekać, a na ekranie pojawił się chłopiec z szerokim uśmiechem, szybko wykrzykując „Najbardziej marzę jechać do Legolandu”. Roześmiani zaczęliśmy dopytywać, dlaczego akurat tam Krzysiu chciałby się wybrać. Okazało się, że nasz Marzyciel jest największym fanem klocków lego. Kocha zarówno się nimi bawić, jak i np. oglądać filmy z nimi związane. Dodatkowo bardzo lubi rzeczy powiązane z grą Minecraft. Jest zafascynowany tworzeniem budowli ze wspomnianych klocków. Nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje nie sprawiają mu żadnego problemu. Zostaliśmy zaszczyceni pokazem kilku rzeczy z kolekcji chłopca. Krzysiu kilkukrotnie znikał z naszego ekranu, aby jeszcze szybciej pojawić się z nowym przedmiotem. Jako jedna z pierwszych została nam pokazana figurka Ninja. Chłopiec zdradził, że jest to jego ulubiona tematyka. Potem pojawiła się m.in. postać z Minecraft, dwa samochody, kilka broni, a nawet opakowanie skomplikowanej budowli. Jak mama chłopca zdradziła- w każdym kącie znajdują się zbudowane przez Krzysia i jego bliskich konstrukcje. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości- wyjazd do Legolandu sprawi Krzysiowi ogromną radość. Nie poznaliśmy wcześniej osoby tak bardzo zafascynowanej klockami Lego. Jesteśmy pewni, że to marzenie Krzysia jest tym największym i nie możemy doczekać się dnia jego spełnienia.

spełnienie marzenia

2023-06-19

W krakowskim oddziale pojawiło się niezwykłe marzenie Krzysia - twarzy naszej kampanii 1,5% podatku - zwiedzić Legoland! Nasza Wolontariuszka Natalia miała ogromną przyjemność spełnić to marzenie i razem z Krzysiem oraz jego mamą wybrać się w podróż do krainy LEGO. 

Pierwszego dnia, udało się bezpiecznie trafić do pięknego zamku,w którym (co nie powinno dziwić) na każdym kroku czaiły się postacie z LEGO! Oczywiście, każdego bohatera wypatrzył Krzyś i nie odpuścił zdjęcia nawet najmniejszym. Zwiedziliśmy pobliskie atrakcje, szukając nowych postaci z LEGO 

Kolejny dzień - DZIEŃ W LEGOLANDZIE. Od samego rana towarzyszył wszystkim wielkie emocji i radość. Po przekroczeniu ogromnej bramy wejścia, biegiem ruszyliśmy do najbardziej wyczekiwanych atrakcji! Lego NINJAGO - cała kraina, którą dokładnie zwiedziliśmy, pokonując różne przeszkody po drodze - jak to na NINJA przystało Krzyś objął rolę przewodnika. Jak na 6 latka przystało, kierował bardzo dokładnie, a każdy nieprzewidziany skręt był od razu wychwycony i poprawiany. Wszystko by trafić do domu strachów, wioski piratów lub wielkich kolejek Wszystkie atrakcje, które wydały się świetne, według oceny eksperta - Krzysia, musiały być przetestowane jeszcze raz, dwa, trzy ... kilka razy sprawdzone. Uciecha była przednia, czasem strach w oczach wywoływała prędkość, czasem lawinę śmiechu postacie pojawiające się wokół. Towarzyszyła przy tym przyjazna i radosna atmosfera wszystkich uczestników.

Ogrom atrakcji jaki dostaliśmy w kilka dni wywołuje szeroki uśmiech na twarzy

Poznać tak niezwykłego marzyciela Ninja, jakim jest Krzyś to prawdziwy zaszczyt Krzysiu najpiękniejsze życzenia dla Ciebie dużo zdrowia i mocy. Żebyś pokonywał wszystkie przeszkody jak prawdziwy NINAJ SUPER BOHATER !