Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Cleo i Dawidem Kwiatkowskim

Julia, 17 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-18

Julkę poznaliśmy, gdy otrzymała przepustkę do domu, aby rodzinnie świętować urodziny brata. Jest najstarsza i lubi opiekować się młodszym rodzeństwem. Nie dało się ukryć, jak bardzo cieszy się na wspólny weekend z bliskimi. Była tak podekscytowana, że od razu zaczęła opowiadać nam o sobie i swoich zainteresowaniach, a jest ich wiele.

O Julce bez wątpienia można powiedzieć, że jest osobą pozytywną, otwartą na innych, która chętnie dzieli się swoimi przeżyciami. Usłyszeliśmy historie zarówno sprzed choroby, jak i te, które wydarzyły się w trakcie leczenia.

Nasza marzycielka chętnie zatapia się w świat książek, lubi zwierzęta, szczególnie te dzikie, dlatego tez seria "Nela Mała Reporterka" nie jest jej obca. Uwielbia śpiewać, gdy jest sama lub z bliskimi. Chętnie ogląda program The Voice Kids, choć sama nie czułaby się dobrze występując przed tak liczną publicznością.

W Julce drzemie wiele marzeń m.in. pobyt na farmie, czy jazda konno, ale to największe związane jest ze spotkaniem osób, które uważa za szczególnie interesujące, utalentowane i przyjazne.

Największym marzeniem Julki jest spotkanie z reprezentantami jury The Voice Kids: Cleo i Dawidem Kwiatkowskim. Chciałaby moc z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz wspólnie zaśpiewać bez udziału publiczności.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Julia - o. Katowice - Spotkać się z Cleo i Dawidem Kwiatkowskim

Julia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkać się z Cleo i Dawidem Kwiatkowskim marzyciela Julia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN