Moim marzeniem jest:

Teleskop

Mateusz, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-09

Za nami spotkanie z naszym nowym Marzycielem – Mateuszem. Podczas spotkania towarzyszyła mu mama. Na początku opowiedzieliśmy mu co robimy i na jakie kategorie podzieliliśmy sobie marzenia. Mateusz słuchał nas uważnie – ale od razu wyczuwalny był błysk w oku mówiący o tym, że marzenie jest już gotowe do wypowiedzenia. I tak się też stało. Okazało się, że nasz Marzyciel zafascynowany jest kosmosem – ze wszystkiego najbardziej chciałby polecieć w kosmos, ale jak zaznaczyła mama to marzenie będą pielęgnować sami. Do tego czasu jednak Mateusz chciały mieć własny teleskop. Wynalazek, który zrewolucjonizował astronomię i wiedzę o wszechświecie uszczęśliwi naszego Marzyciela. To dzięki niemu obserwacja nieba i gwiazd lub planet znajdujących się w Układzie Słonecznym może być dla niego codziennością. 

Drogi Mateuszu, mamy nadzieje, że szybko spełnimy Twoje marzenie. Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc – zapraszamy do kontaktu.

 

spełnienie marzenia

2023-04-15

Nadszedł ten wyczekiwany moment, kiedy mogliśmy spełnić marzenie Mateusza. Wszystko zaczęło się od odebranego telefonu od sponsora, który postanowił spełnić cudowne marzenie Mateusza. Następnie zaczęliśmy studiować temat  -nie znając się kompletnie na tym sprzęcie chcieliśmy kupić najlepszy. Pytając znajomych odnaleźliśmy fachowców w tej dziedzinie, którzy pomogli dobrać nam upragniony teleskop. Szybki zakup – i dostawa do Mateusza! A tam wielka radość i szczęście. Dzień spełnionego marzenia był na tyle cudowny, że mama pozwoliła Mateuszowi opuścić lekcje i zająć się nauką obsługi teleskopu. 

A to wszystko dzięki Panu Arkadiuszowi, który adoptował to marzenie - serdecznie dziękujemy i wierzymy, że dobro zawsze wraca! 

Mateuszu dziękujemy Ci, że podzieliłeś się z nami swoim pięknym marzeniem. Mamy nadzieję, że kosmos już zawsze będzie blisko Ciebie! Z chęcią usłyszymy o Twoich gwiezdnych odkryciach.

Jeśli i Ty chcesz adoptować marzenie naszego podopiecznego wejdź na naszą stronę. Podobnie cudownych marzeń jest wiele do spełnienia https://www.mammarzenie.org/marzyciele/