Moim marzeniem jest:

Teleskop

Mateusz, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-09

Za nami spotkanie z naszym nowym Marzycielem – Mateuszem. Podczas spotkania towarzyszyła mu mama. Na początku opowiedzieliśmy mu co robimy i na jakie kategorie podzieliliśmy sobie marzenia. Mateusz słuchał nas uważnie – ale od razu wyczuwalny był błysk w oku mówiący o tym, że marzenie jest już gotowe do wypowiedzenia. I tak się też stało. Okazało się, że nasz Marzyciel zafascynowany jest kosmosem – ze wszystkiego najbardziej chciałby polecieć w kosmos, ale jak zaznaczyła mama to marzenie będą pielęgnować sami. Do tego czasu jednak Mateusz chciały mieć własny teleskop. Wynalazek, który zrewolucjonizował astronomię i wiedzę o wszechświecie uszczęśliwi naszego Marzyciela. To dzięki niemu obserwacja nieba i gwiazd lub planet znajdujących się w Układzie Słonecznym może być dla niego codziennością. 

Drogi Mateuszu, mamy nadzieje, że szybko spełnimy Twoje marzenie. Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc – zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mateusz - o. Kraków - Teleskop

Mateusz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Teleskop marzyciela Mateusz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN