Moim marzeniem jest:

wyjazd do Legolandu

Franciszek, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-04-21

Kilka dni temu poznaliśmy Franka i jego rodziców. Na pierwszy rzut oka nikt nie powiedziałby, że ten uśmiechnięty i pełen energii maluch wycierpiał w życiu więcej niż niejeden dorosły i że codziennie toczy walkę z ciężkimi chorobami. A ma dopiero 5 lat.

Franek znał powód naszych odwiedzin, więc bez dłuższych wstępów powiedział nam o swoim marzeniu. A jest to wyjazd do Legolandu. Chłopiec bardzo chce zobaczyć "klockolandię", bo Lego to jedne z jego ulubionych zabawek (obok tych z bajek Psi Patrol). I widać to na pierwszy rzut oka, bo Franek ma dużo klocków, z których buduje na przykład różne pojazdy. Jakbyśmy to przewidzieli, bo jako lodołamacz Franek dostał od nas właśnie Lego. Nie otworzył prezentu od razu, co oczywiście nas zdziwiło, a zapytany dlaczego, wyjaśnił, że tym zestawem będzie się bawił jutro.

Z niecierpliwością czekamy, aż marzenie Franka się spełni, mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy nastąpi to już niedługo!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Franciszek - o. Wrocław - wyjazd do Legolandu

Franciszek wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia wyjazd do Legolandu marzyciela Franciszek.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN