Moim marzeniem jest:

Laptop z myszką oraz stacją dysków

Oliwier, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-07

W pewną majową niedzielę, po długim oczekiwaniu, szczęśliwie udało Nam się spotkać z Oliwierem. Nasz Marzyciel z niecierpliwością czekał przed domem i razem ze swoją Mamą zaprosił Nas do swojego pokoju :) Z nieczęsto spotykaną śmiałością Oliwier od razu zaczął opowiadać Nam o swojej chorobie i pobytach w szpitalu. Ze względu na ich częstotliwość, bardzo polubił grać w planszówki i układać puzzle. Prawdziwym wyzwaniem dla Naszego ambitnego Marzyciela są puzzle z dużą ilością elementów do ułożenia, postanowiliśmy więc, że podarujemy mu kolejne puzzle do kolekcji :) Zapytany o swoje największe Marzenie odpowiedział, że bardzo chciałby dostać laptop do nauki, na którym mógłby nadrabiać nieobecności w szkole i związane z nimi zaległości. Do kompletu przydałaby się również myszka i stacja dysków. Mocno wierzymy, że Marzenie uda się spełnić, a Oliwier w końcu będzie mógł uczyć się bez żadnych przeszkód! 
Każdego, kto jest w stanie przyczynić się do spełnienia Marzenia Oliwiera prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie o/Trójmiasto.

spełnienie marzenia

2024-07-07

Uwielbiamy spełniać marzenia! Właśnie takie uczucia towarzyszyły nam przy spełnieniu marzenia Oliwiera. W słoneczną niedzielę udałyśmy się do Chłopca, gdzie zostałyśmy przywitane już przed domem przez samego Marzyciela i Jego Braci. Oliwier nie mógł doczekać się naszej wizyty – często dopytywał Mamę, kiedy spełni się marzenie. Po serdecznym powitaniu i rozmowie z Marzycielem, zostałyśmy zaproszone do domu, gdzie w obecności Rodziców, nie przedłużając chwili oczekiwania i widząc wielką ekscytację Oliwiera, nastąpiło wręczenie wymarzonego prezentu. Już samo otwieranie pakunków sprawiło Oliwierowi wiele radości, uśmiech nie schodził z Jego twarzy, a komentarzom nie było końca – wspaniale być uczestnikiem chwil, podczas których dziecięce emocje sięgają zenitu. Kiedy cały sprzęt został podłączony i uruchomiony, mogłyśmy odczytać i wręczyć Oliwierowi Dyplom Super Marzyciela, co zawsze jest dla nas bardzo wzruszającym momentem. Oliwierze, jesteśmy przeszczęśliwi, że spełniło się Twoje marzenie! Nigdy nie przestawaj marzyć, dzięki marzeniom sięgaj gwiazd! Pamiętaj – w marzeniach tkwi wielka siła!

Marzenie zostało spełnione dzięki Szkole Podstawowej nr 20 w Gdyni, która tak jak my uwielbia spełniać dziecięce marzenia! Już kolejny rok z rzędu Szkoła wzięła udział w akcji „Zamień Kwiaty Na Marzenia” na zakończenie roku szkolnego 2023/2024. DZIĘKUJEMY!!!