Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Tymon, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-03

W piękne czerwcowe popłudnie wybraliśmy się do naszego Marzyciela Tymona. Gdy tylko przekroczyliśmy próg domu, powitali nas jego rodzice, siostra i brat. Nasz Marzyciel interesuje się żołnierzyikami i pistoletami, w czasie wolnym bardzo lubi grać w piłkę nożną, skakać na trampolinie, jeździć hulajnogą elektryczną. Również bardzo lubi oglądać filmy o sztukach walki, a jednym z jego ulubionych filmów jest "Bojka". Na początku Tymek nie miał pomysłów na największe marzenie, jednak po ostatecznej decyzji wybrał plac zabaw. Chciałby żeby był to domek, zjeżdzlanie i ścianka wspinaczkowa. 
 
Pozwólmy Tymonowi spełnić jego marzenie

spełnienie marzenia

2023-06-07

Pięknego czerwcowego popołudnia ruszyliśmy pod litewską granicę aby spełnić marzenie naszego podopiecznego marzyciela o imieniu Tymon.
Jego marzeniem był ogromny plac zabaw ze wspinaczką, domkiem i ślizgawką. Kiedy dotarliśmy na miejsce, domek był już złożony i czekaliśmy z rodzicami na ten piękny moment, aby Tymek mógł zobaczyć swoje marzenie.  Gdy tylko jego oczom ukazał się piękny plac zabaw, nie czekając ani chwili wbiegł do domku zachwycony, zjeżdżał ze ślizgawki oraz wspinał się na wspinaczce. Na jego twarzy nie znikał uśmiech. Widzieliśmy, że udało nam się spełnić jego marzenie. Jego rodzice i rodzeństwo byli również bardzo szczęśliwi z tego, że jego marzenie się spełniło oraz jaki był szczęśliwy.

Tymon, mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w Twojej pamięci oraz abyś pamiętał, że marzenia się spełniają!!