Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny

Piotr, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-07

W piękne lipcowe popołudnie mieliśmy okazję poznać naszego nowego Marzyciela Piotra, który przywitał nas pełen energii i entuzjazmu wraz z mamą. Już na samym początku naszego spotkania nasz Marzyciel przedstawił nam swoje zainteresowania oraz zdradził nam, że jego ulubionym zajęciem są gry. Przedstawiliśmy mu propozycje naszych kategorii. Piotr słuchał uważnie, kiedy mówiliśmy mu o działalności Fundacji oraz o marzeniach, które są przez nią realizowane - ale było widać, że doskonale wie o czy marzy. I faktycznie bez większego zastanowienia Piotr wypowiedział nam swoje marzenie jakim jest otrzymanie komputera stacjonarnego.

Bardzo miło było porozmawiać z naszym nowym Marzycielem i mamy nadzieję, że uda nam się szybko zrealizować jego marzenie.

 

spełnienie marzenia

2023-07-20

Bardzo szybko, gdyż po kilku dniach od poznania marzenia udało nam się dostarczyć komputer do naszego Marzyciela. Szybka akcja: wybór komputera, zakup oraz dostarczenie go do naszego Marzyciela. Zaskoczenie Piotrka było duże, gdyż zupełnie się tego nie spodziewał. Jego radość jest dla nas największą nagrodą. Mamy nadzieje, że upragniony sprzęt posłuży naszemu Marzycielowi na bardzo długo – a spełnione marzenie udowodni mu, że marzenia moc mają wielką. 

To cudowne marzenie udało się spełnić dzięki wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy oddali na nas 1,5% podatku. Serdecznie dziękujemy!