Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Aleksandra, 5 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Białystok

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-18

Słoneczna pogoda sprzyjała słonecznym spotkaniom, więc z samego rana wyruszyliśmy w przygodę, której finałem miało być poznanie marzenia.
Malownicza miejscowość, do której przyjechaliśmy od wjazdu przypominała nam miłe wakacyjne chwile, wiedzieliśmy, że to będzie udane spotkanie!
Ola- nasza Marzycielka, powitała nas z uśmiechem, choć nie śmiało. Nie była zbyt rozmowna, ponieważ przerwaliśmy jej ukochaną czynność: rysowanie. Zaproponowaliśmy, że możemy pobawić się razem z nią, ale dziewczynka nie chciała już używać kredek. Wybrała stempelki, rozłożyła kartki i zajęliśmy się ich ozdabianiem. Chwilę opowiadała nam o wakacjach i swoich pięknych włosach, a także o tym, że chciałaby zostać fryzjerką, następnie przeszliśmy do najważniejszego pytania: „Olu! Jakie jest Twoje marzenie?”. 
Nasza Marzycielka to prawdziwy żartowniś i nie chciała wyjawić nam swojego największego pragnienia, powiedziała, że sami musimy zgadnąć o czym marzy.  Rozpoczęła się prawdziwa zabawa! Może morze? A może komputer? Może plac zabaw? A może piesek? Nic z tego! 
Ale otrzymaliśmy podpowiedź, ponieważ Ola kocha Myszkę Miki! W tym momencie zapaliła się w naszej głowie przysłowiowa żarówka! DISNEYLAND! 
Dziewczynce na samo to słowo oczy rozbłysły, Ola zaczęła podskakiwać i śmiać się z radości! To właśnie wyjazd do Disneylandu jest jej największym marzeniem! Pragnie zobaczyć zamek, zatańczyć z Minnie, przytulić Miki i zrobić sobie zdjęcie z Kaczorem Donaldem.
To będzie prawdziwa przygoda! Nie możemy się doczekać, aż stanie się rzeczywistością! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Patrycja Biedrzycka

email: p.biedrzycka@student.uw.edu.pl

tel: +48784987975

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksandra - o. Białystok - Wyjazd do Disneylandu

Aleksandra wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Aleksandra.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN