Moim marzeniem jest:

Zielony laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą, zieloną myszką i zielonymi słuchawkami

Jędrzej, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-09

Jędrzeja poznaliśmy w dość specyficznych okolicznościach, a mianowicie w przerwie pomiędzy obowiązkowymi badaniami Jędrka w Klinice Kardiologii Dziecięcej. Spotkaliśmy się, nieco spontanicznie, w świetlicy oddziałowej. Nasz Marzyciel to odważny i bardzo kontaktowy chłopiec. Niemal od razu zaczął o sobie opowiadać. Okazało się, że rozmawiamy z przyszłym grafikiem czy rysownikiem, ponieważ Jędrek lubi rysować i z tym wiąże swoją przyszłość. Jego ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka, a po szkole włącza kanał Cebulsonna na YouTube, gdzie razem z nim śledzi losy bohaterów w grze Roblox (opowieści o tej grze niestety nie jesteśmy w stanie przytoczyć ze względu na zbyt skomplikowane słownictwo branżowe :)). Czasem wraz ze swoim najlepszym kolegą Konradem grają wspólnie online. Nie przepada za czytaniem książek, choć ma w planach przeczytanie choć jednego tomu „Dziennika Cwaniaczka” do końca (wierzymy, że w końcu się to uda :)). Oprócz tego jest ogromnym (dosłownie ogromnym!) fanem zespołu Nocny Kochanek i chciałby wybrać się na ich koncert w Toruniu w październiku. Obawia się jednak nieco tłumów, które – ze względu na wzrost naszego Marzyciela - mogą uniemożliwić mu obejrzenie występu idoli. Kiedy nie słucha „Cudzesów” Nocnego Kochanka, gra w Minecrafta. Aby połączyć wszystkie swoje pasje Jędrek do swojego Marzenia podszedł mocno praktycznie – choć wahał się przez chwilę, ostatecznie i pewnie skłonił się ku laptopie gamingowym, koniecznie zielonym z podświetlaną klawiaturą! Do tego zielone słuchawki i zielonka myszka, obowiązkowo :) Dzięki temu gadżetowi Jędrzej będzie mógł słuchać muzyki ulubionego zespołu, grać w gry, śledzić kanał Cebulsonna i uczyć się grafiki komputerowej. Jeżeli możesz pomóc w spełnieniu tego marzenia, skontaktuj się z Wolontariuszem Fundacji. My trzymamy kciuki, żeby spełniły się wszystkie marzenia Jędrzeja, te mniejsze i to największe, rzecz jasna! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Wojtczak

email: katarzyna.wojtczak@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jędrzej - o. Trójmiasto - Zielony laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą, zieloną myszką i zielonymi słuchawkami

Jędrzej wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zielony laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą, zieloną myszką i zielonymi słuchawkami marzyciela Jędrzej.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN