Moim marzeniem jest:

Konsola Playstation 5 z dodatkowym padem w wojskowych barwach

Dominik, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-09

W sobotnie upalne popołudnie postanowiliśmy pojechać z pierwszą wizytą, do naszego nowego Marzyciela - Dominika. Było to dla nas niezwykle radosne i inspirujące spotkanie, ponieważ dowiedzieliśmy się o ciekawych pasjach naszego 10 letniego Marzyciela.

Dominik ze zniecierpliwieniem wyczekiwał naszego przybycia. Wraz z bratem bliźniakiem Danielem tuż po naszym przybyciu zaprosili nas do wspólnej zabawy :) Szybko się okazało, że Dominik jest fanem piłki nożnej, ponieważ zauważyliśmy w jego pokoju dwa szaliki Legii Warszawa oraz piłkarzyki. Od razu zabraliśmy się do rozgrywania meczu. Bardzo szybko okazało się, że nasz Marzyciel jest wybornym graczem, przez co nasze pojedynki były bardzo zacięte. Podczas rozmowy okazało się, że Dominik lubi również piłkę hiszpańską a zwłaszcza drużynę Realu Madryt. Mogliśmy również podziwiać zebraną przez Marzyciela kolekcję kart piłkarskich, na których znajdowały się najlepsze zespoły oraz najlepsi piłkarze na świecie.

Nasz Marzyciel był bardzo zaciekawiony prezentem otrzymanym od nas, w którym znajdował się zestaw gier planszowych. Zauważając warcaby, ochoczo rzucił nam wyzwanie zagrania partii, ponieważ jak się okazało, jest to jedna z jego ulubionych gier i Dominik często rozgrywa pojedynki w warcaby ze swoim tatą.

Będąc całkowicie pochłoniętymi zabawą z bliźniakami, Dominik wyznał nam, że jego największym marzeniem jest dostanie konsoli Playstation 5. Nasz Marzyciel pragnie rozgrywać mecze wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Danielem. Dodatkowo usłyszeliśmy, że Dominik interesuje się wojskowością, dlatego marzy mu się granie w gry wojskowe sterując padem w zielono-czarnych, wojskowych barwach.

Widząc pasję z jaką Dominik mówił o konsoli mamy nadzieję, że jego marzenie się jak najszybciej spełni i będzie mógł toczyć pasjonujące pojedynki z bratem oraz rozwijać swoją pasję do piłki nożnej i wojskowości.

spełnienie marzenia

2024-02-18

W niedzielne popołudnie postanowiliśmy spełnić marzenie Dominika i sprawić, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy.

Od dawna znaliśmy jego pragnienie, którym było otrzymanie konsoli i pada w wojskowych barwach. Dodatkowo, wiedzieliśmy, że jest oddanym fanem Legii Warszawa, więc zaplanowaliśmy dla niego oryginalne wręczenie prezentu podczas meczu, przez co udało się nam połączyć dwie największe pasje chłopca. Kiedy przyszliśmy na stadion, Dominik nie miał pojęcia o naszym ukrytym zamiarze. Od samego wejścia do pomieszczeń klubowych zaobserwowaliśmy ogromną radość i zafascynowanie wydarzeniem. Dominik jak na prawdziwego kibica przystało miał na sobie szalik swojej drużyny. Myślał, że to zwyczajna niedzielna rozrywka w naszym towarzystwie, ale kiedy podaliśmy mu wielkie zapakowane pudełko jego oczy zaiskrzyły z ciekawości. Nie mogliśmy powstrzymać uśmiechu, obserwując jego zdumienie, gdy otwierał prezent. Gdy w końcu zobaczył konsolę jego twarz rozpromieniała olbrzymią radością. Był to niesamowity moment, który z pewnością zapamiętamy na długo. Dominik nie mógł się doczekać momentu,
w którym będzie mógł wypróbować swój nowy sprzęt, jednak po chwili niezwykłego entuzjazmu związanego z niespodzianką, przyłączyliśmy się do kibicowania Legii. Choć mecz zakończył się remisem, atmosfera radości i wspólnej zabawy nie opuściła nas ani na chwilę. Widząc Dominika, którego oczy lśniły ze szczęścia, wiedzieliśmy, że ten dzień był dla niego niezwykle ważny. Jego szczęście było dla nas największą nagrodą.
Dominiku, życzymy Ci, abyś zawsze miał odwagę marzyć i dążyć do spełnienia swoich pragnień. Twój uśmiech jest inspiracją dla nas wszystkich, aby cieszyć się życiem i celebrować każdą chwilę. Dziękujemy Ci, że mogliśmy być częścią tego magicznego dnia i świadkami Twojej niezwykłej radości.