Moim marzeniem jest:

Konsola Playstation 5 z dodatkowym padem w wojskowych barwach

Dominik, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-09

W sobotnie upalne popołudnie postanowiliśmy pojechać z pierwszą wizytą, do naszego nowego Marzyciela - Dominika. Było to dla nas niezwykle radosne i inspirujące spotkanie, ponieważ dowiedzieliśmy się o ciekawych pasjach naszego 10 letniego Marzyciela. Dominik z zniecierpliwieniem wyczekiwał naszego przybycia. Wraz z bratem bliźniakiem Danielem tuż po naszym przybyciu zaprosił nas do wspólnej zabawy :). Szybko się okazało, że Dominik jest fanem piłki nożnej, ponieważ zauważyliśmy w jego pokoju dwa szaliki Legii Warszawa oraz piłkarzyki. Od razu zabraliśmy się do rozgrywania meczu. Bardzo szybko okazało się, że nasz Marzyciel jest wybornym graczem przez co nasze pojedynki były bardzo zacięte. Podczas rozmowy okazało się, że Dominik lubi również piłkę hiszpańską a zwłaszcza drużynę Realu Madryt. Mogliśmy również podziwiać zebraną przez Marzyciela kolekcję kart piłkarski na których
znajdowały się najlepsze zespoły oraz najlepsi piłkarze na świecie. Nasz Marzyciel był bardzo zaciekawiony prezentem otrzymanym od nas w którym znajdował się zestaw gier planszowych. Zauważając warcaby, ochoczo rzucił nam wyzwanie zagrania partii, ponieważ jak się okazało, jest to jedna z jego ulubionych gier i często Dominik rozgrywa pojedynki w warcaby ze swoim tatą. Będąc całkowicie pochłoniętymi zabawą z bliźniakami, Dominik wyznał nam, że jego największym marzeniem jest dostanie konsoli Playstation 5. Nasz Marzyciel pragnie rozgrywać mecze wraz ze swoim bratem bliźniakiem Danielem. Dodatkowo usłyszeliśmy, że Dominik interesuje się wojskowością dlatego marzy mu się granie w gry wojskowe sterując padem w zielono-czarnych, wojskowych barwach. Widząc pasję z jaką Dominik mówił o konsoli mamy nadzieję, że jego marzenie się jak najszybciej spełni i będzie mógł toczyć pasjonujące pojedynki z bratem oraz rozwijać swoją pasję do piłki nożnej i wojskowości.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Tomasz Rudnicki

email: tomek.rudnickie5@wp.pl

tel: +48507414863

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Dominik - o. Warszawa - Konsola Playstation 5 z dodatkowym padem w wojskowych barwach

Dominik wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Konsola Playstation 5 z dodatkowym padem w wojskowych barwach marzyciela Dominik.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN